آتش سوزی مغازه پوشاک درکاشان مهار شد 

آتش سوزی مغازه پوشاک درکاشان مهار شد 

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري کاشان گفت: آتش سوزی مغازه فروش پوشاک ورزشی توسط آتش نشانان کاشانی مهار شد.

 روح الله فدائی اظهار کرد:این آتش سوزی درخیابان شهیدرجائی، ساعت ۱۴:۳۹دقیقه ۵شنبه ۱۰اسفند به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد که پس از دریافت خبر اعلام آتش سوزی، خودروهای آتش نشانی در محل حاضر شدند.

به گفته وی، با توجه به شرایط  آتش سوزی که منجربه سوختن  بخش قابل توجهی از مغازه شده بود اقدامات در جهت  خاموش کردن آتش انجام شده و از گسترش حریق و خسارت سنگین به دیگرمغازه هاو ساختمان های مجاور جلوگیری به عمل آمد . 

وی افزود: در این عملیات، ۹ نفراز ماموران دو ایستگاه یک و چهار عملیاتی این سازمان با استفاده از  سه خودروی آتش نشانی سنگين،سبک و پشتیبان وارد عمل شده و موفق به مهار و خاموش کردن آتش سوزی شدند .
فدائی گفت :علت حادثه توسط کارشناسان سازمان در حال بررسی می باشد.

پیک سیلک
توسط: پیک سیلک 1396/12/12
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان