دزدان سریالی مغازه ها و خودروها در کاشان دستگیر شدند

دزدان سریالی مغازه ها و خودروها در کاشان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری عاملان دزدی های سریالی مغازه ها و خودروها در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پیک سیلک به نقل از ایرنا ا، سرهنگ علی پورکاوه روز پنجشنبه گفت: ماموران انتظامی پاسگاه اردهال به دنبال گزارش چند فقره دزدی از مغازه ها هویت متهم را شناسایی و به همراه اموال دزدیده شده دستگیر کردند.
وی افزود: متهم پرونده با توجه به شواهد به 14 فقره دزدی از مغازه های شهرستان کاشان اعتراف کرده و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در ادامه به مغازه داران توصیه کرد که واحدهای تجاری را به سامانه های حفاظتی مجهز کرده و از نگهداری اسناد، مدارک و وجه نقد در مغازه ها خودداری کنند.
او همچنین به انهدام گروهی از دزدان لوازم خودرو در این شهرستان اشاره کرد و گفت: ماموران کلانتری ناجی آباد به دنبال گزارش هایی در این زمینه با انجام تحقیقات گسترده این گروه سه نفره را شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ پورکاوه با اشاره به پیگیری پرونده از سوی دستگاه قضایی بیان کرد: رانندگان برای پیشگیری از وقوع چنین جرم هایی باید نسبت به رعایت توصیه های پلیسی اهتمام بیشتری داشته و استفاده از دزدگیر و دیگر تجهیزات ایمنی را در دستور کار قرار دهند.
وی در ادامه نیز از دستگیری 2 نفر به جرم دزدی سیم های برق در شهرستان کاشان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان اضافه کرد: متهمان در جریان طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط ماموران کلانتری ولیعصر در حال دزدی شناسایی و دستگیر شدند که تحقیقات در دستگاه قضایی از آنها ادامه دارد.
او با بیان این که بی احتیاطی مالکان در انجام ندادن رعایت نکایت ایمنی عامل بسیاری از حادثه ها و دزدی هاست، از شهروندان درخواست کرد با توجه به هشدارهای پلیس از فراهم شدن زمینه های ارتکاب جرم پیشگیری کنند.

پیک سیلک
توسط: پیک سیلک 1396/11/23
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان