نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی در فرهنگسرای فیض گشایش یافت

نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی در فرهنگسرای فیض گشایش یافت

نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در فرهنگسرای علامه فیض کاشانی(ره) افتتاح شد.

به گزارش پیک سیلک به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، در آیین افتتاح این نمایشگاه که با حضور جمعی از مدیران شهری نظیر شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی، مدیر شهرداری منطقه سه و نیز برخی دیگر از مسئولان فرهنگی از جمله معاون فرهنگی اجتماعی و مسئول نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج کاشان برگزار شد بخش‌های مختلف نمایشگاه مورد بازدید شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

در این نمایشگاه علاوه بر کتاب‌های علمی، آموزشی، فرهنگی و هنری بخش‌های دیگر مانند صنایع دستی، هنرهای زینتی، گریم ویژه کودکان و...پیش‌بینی و امکان ویژه‌ای برای تعویض کتاب و آثار قدیمی با محصولات فرهنگی جایگزین در نظرگرفته شده است.

شهردار کاشان در حاشیه این بازدید فرهنگ‌سازی در زمینه کتاب‌خوانی را یک ضرورت دوران امروز دانست و اظهار کرد: حفظ، نگهداری صحیح و البته عرضه مناسب کتاب‌ها و آثار علمی و فرهنگی خود زمینه‌ساز توجه ویژه به بحث کتابخوانی است که این نمایشگاه گامی در این مسیر محسوب می‌شود.

سعید ابریشمی‌راد، برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را یکی از بسترهای ترویج کتابخوانی و کسب عنوان پایتخت کتاب قلمداد کرد و افزود: انتظار می‌رود با به دست آوردن این عنوان، افتخار دیگری به مجموعه افتخارات خطه فرهنگ‌پرور کاشان بزرگ اضافه شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان، نیز در حاشیه بازدید خود از این نمایشگاه، برپایی چنین مکان‌های فرهنگی را متناسب با ماهیت انقلاب اسلامی که همانا ترویج فرهنگ و تفکر صحیح است دانست و گفت: استقبال از چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند ضرورت پرداختن به موضوع کتاب و کتابخوانی را بیش از پیش نشان دهد.

علی رسول‌زاده همچنین پیشنهاد کرد با ارائه تبلیغی درست و جامع در مدارس و مراکز علمی زمینه استفاده بهتر از این نمایشگاه برای نسل جوان فراهم  شود.

مرتضی والی‌زاده مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان نیز یکی از رویکردهای اصلی این سازمان را ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان ذکر و عنوان کرد: فرهنگسراها یکی از بهترین مکان‌ها برای ارائه این خدمات مورد استفاده جامعه است سیاستی که با تقویت فرهنگسراهای چهارگانه سازمان در قالب برنامه‌های متنوع در طول ایام سال ادامه می‌یابد.

نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی به همت فرهنگسرای علامه فیض کاشانی(ره) و با همکاری مرکز آموزش فجر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری منطقه سه و سازمان زیباسازی برپا شده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/11/17
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان