خوشبختانه هفته دوم بهمن ماه کاشان بدون مصدوم وفوتی گذشت

خوشبختانه هفته دوم بهمن ماه کاشان بدون مصدوم وفوتی گذشت

 هفته دوم بهمن ماه سال 96  آتش نشانان کاشانی در 9 مورد آتش سوزی و 25 مورد حادثه  شرکت داشته وتوانستند به هموطنان  در اولین فرصت امدادرسانی کنند.

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري کاشان گفت: عملیات های امداد نجات در حوادث هفته مذکور شامل:  بازنمودن درب منزل ووسائل نقلیه12 مورد، رهاسازی حیوان خانگی (سگ وگربه) از محیط منزل مسکونی 7 مورد، خارج نمودن اشیاء حلقوی از دست شخص 2 مورد  و همچنین رفع خطر کابین آسانسور بین طبقات ، نجات و خروج سرنشین محبوس دراثرتصادف ،رفع خطر جانور موذی  ورفع خطر آب افتادگی در منازل مسکونی  همگی از موارد یک موردی بوده است .

روح الله فدائی افزود:  از تعداد آتش سوزی صورت گرفته در یک هفته گذشته را می توان آتش سوزی خودرو ومجتع تجاری هرکدام 2 مورد ، آتش سوزی منزل مسکونی وپیک نیک  نیز هرکدام یک مورد بوده است و همچنین 3مورد آتش سوزی ضایعات ولاستیک بوده است که می توان به آن اشاره نمود.

  فدائی گفت: درحوادث وحرائق هفته گذشته 20 نفراز هموطنان با تلاش موثرآتش نشانان نجات داده شد که خوشبختانه در یک هفته گذشته مصدوم ویا فوتی در بر نداشته است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/11/16
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان