خوابگاه دانشجویی خیرساز دانشگاه کاشان افتتاح شد

خوابگاه دانشجویی خیرساز دانشگاه کاشان افتتاح شد

 ایرنا- خوابگاه دانشجویی خیرساز دانشگاه کاشان با ظرفیت 86 نفر روز دوشنبه در آئینی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش  پیک سیلک به نقل از ایرنا، مدیر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه کاشان در آئین افتتاح این خوابگاه دانشجویی گفت: ساختمان خوابگاه در 2 طبقه با زیربنای 800 مترمربع از سوی 2 فرد نیکوکار با هزینه 10 میلیارد ریال اعتبار احداث شد.
'حسین توفیقی' افزود: این خوابگاه دانشجویی خیرساز 21 اتاق، چهار آشپزخانه، 10 باب حمام و سرویس بهداشتی، آبسرد کن عمومی، تختخواب، وسایل گرمایشی و سرمایشی تجهیز شده است.
وی افزود: این 2 فرد نیکوکار همچنین هزینه ساخت خوابگاه دیگری با زیربنای 800 مترمربع را نیز بر عهده گرفتند که به زودی عملیات ساخت آن در دانشگاه کاشان آغاز می شود.
نزدیک به هفت هزار و 500 نفر دانشجو در 154 رشته گرایش در سه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه کاشان واقع در مرکز این شهرستان تحصیل می کنند.
 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/11/03
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان