30 درصد مردم آران و بیدگل کارت هوشمند ملی دریافت کردند

30 درصد مردم آران و بیدگل کارت هوشمند ملی دریافت کردند

کاشان- ایرنا- رئیس اداره ثبت احوال شهرستان آران و بیدگل از صدور کارت هوشمند ملی برای تنها 30 درصد از جمعیت واجد شرایط در این شهرستان خبر داد.

'محمدعلی کاشفی' به خبرنگار ایرنا گفت: 77 هزار و 736 نفر از مردم آران و بیدگل واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی هستند که تا کنون نزدیک به 23هزار نفر نسبت به دریافت یا تعویض کارت های ملی اقدام کردند.
وی افزود: 13 هزار و 515 نفر از اردیبهشت ماه 1392 تا پایان سال 95 کارت هوشمند ملی دریافت کردند و 9 هزار و 200 نفر نیز از ابتدای سال جاری در این زمینه اقدام داشتند که نشان از رشدی 75 درصدی نسبت به چهار سال گذشته دارد.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: کارت‌های ملی قدیمی تنها تا پایان سال جاری اعتبار دارند و دریافت خدمات دولتی از سال آینده با کارت هوشمند ملی امکان ‌پذیر خواهد بود؛ از این رو شهروندان باید در زمان باقی مانده با مراجعه به دفترهای پیشخوان و اداره ثبت احوال برای دریافت کارت جدید اقدام کنند.
او عنوان کرد: بر اساس آخرین سرشماری صورت گرفته جمعیت این شهرستان نزدیک به 103هزار و 517 نفر (شامل 53 هزار و 644 نفر مرد و 50 هزار و 873 نفر زن) ثبت شده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/10/24
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان