رونمایی از کتاب قهرمانان ورزش آران و بیدگل/ کمک های «خیران ورزش یار» این شهرستان در کشور نمونه است.

رونمایی از کتاب قهرمانان ورزش آران و بیدگل/ کمک های «خیران ورزش یار» این شهرستان در کشور نمونه است.

🔸کتاب «قهرمانان ورزش آران و بیدگل» در برگیرنده اطلاعاتی از احکام قهرمانی، عکس ها، مطالب چاپ شده در جراید و نشریات از قهرمانان و ورزشکاران شهرستان است که در چهار سال با تلاش احمد زارع مقدم و ابوالقاسم معینی گردآوری شده است.

🔸به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خطب شکن؛ آیین رونمایی از کتاب قهرمانان ورزش آران و بیدگل صبح امروز، با حضور امیررضا خادم معاونت حقوقی و پارلمانی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس، سلطان حسینی مدیرکل ورزش استان اصفهان، مسئولان، قهرمانان ورزشی و پیشکسوتان ورزش آران و بیدگل در باشگاه باستانی تختی مسلم آباد برگزار شد.

🔸معاون حقوقی، امور ورزش و هماهنگی استان های وزارت ورزش و جوانان در این مراسم اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان در تلاش است از خیران ورزش یار به عنوان پتانسیل و بستر عظیم جامعه برای برطرف شدن خلاها و تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی بهره ببرد.

🔸امیررضا خادم همت والای خیران در عرصه ورزش را ستودنی توصیف کرد و گفت: کمک های خیران ورزش یار شهرستان آران و بیدگل در کشور نمونه است و خیران با حضور در این عرصه کمک های شایانی به ورزش کشور کرده اند.

🔸وی تجلیل از خیران ورزش یار را اتفاق بسیار مبارک عنوان کرد که می تواند مشوق خیران برای ورود به حوزه ورزش و جوانان کشور شود.

🔸تجلیل از مدال آوران جهانی، حامیان و خیران ورزش شهرستان و رونمایی از کتاب قهرمانان ورزش آران و بیدگل از دیگر برنامه های این مراسم بود.

🔸کتاب «قهرمانان ورزش آران و بیدگل» دربرگیرنده اطلاعاتی از احکام قهرمانی، عکس ها، مطالب چاپ شده در جراید و نشریات از قهرمانان و ورزشکاران شهرستان است که پس از تایید مراتب قهرمانی توسط هیئات ورزشی مربوطه در چهار سال با تلاش احمد زارع مقدم و ابوالقاسم معینی گردآوری شده است.

🔸پیش از این کتاب «فوتبال آران و بیدگل» با نگاهی به تاریخ فوتبال شهرستان در دوهزار نسخه و با کاغذ کلاسه و جلد گالیگور در سال ۹۲ از این دو مولف به چاپ رسیده بود.
 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/10/24
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان