«انجمن ادبی سیلک» پا به عرصه شعر گذاشت

«انجمن ادبی سیلک» پا به عرصه شعر گذاشت

پایگاه خبری پیک سیلک: علی جاوید پناه/ مراسم افتتاحیه انجمن ادبی سیلک، شامگاه چهارشنبه (22 آذر 96) در هتل سرای عامری ها واقع در خیابان علوی برگزار شد.

در این مراسم که مورد استقبال خوبی از طرف شاعران و ادب دوستان قرار گرفته بود، علی اصغر هدایتی-مدیرانجمن، شاعر و مؤلف چند اثر ادبی- در سخنانی گفت: «هدف ما از تأسیس، جذب و پرورش نیروهای جوان و فعال می باشد که در این زمینه دارای استعداد هستند.»

در خلال برنامه نیز، سیّد نیما جمال-نفر اول سنتور ایران در سال 94- و همچنین «گروهِ موسیقی تاری» به نوازندگی و اجرای زنده پرداختند. نکته قابلِ تأمّل در این مراسم، جای خالی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران دیگر انجمن های ادبی شهرستان بود که قطعاً وجودشان می توانست به صمیمیت و گرم تر شدن برنامه کمک نماید.

گفته می شود، از تأسیس اولین انجمن ادبی در کاشان که توسط شمس الدین کاشانی برپا گردیده بود هشتصد سال می گذرد. در حال حاضر نیز، نزدیک به 10 محفلِ شعری در سطح شهر فعالیت می کنند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/10/18
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان