ششمین خانه بازی سازمان فرهنگی‌ ورزشی شهرداری کاشان با عنوان «آل یاسین» افتتاح شد.

ششمین خانه بازی سازمان فرهنگی‌ ورزشی شهرداری کاشان با عنوان «آل یاسین» افتتاح شد.

به گزارش پیک سیلک به نقل از  روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، خانه بازی آل یاسین تحت نظارت سازمان  طی مراسمی در میان استقبال کودکان و خانواده های کاشانی به بهره برداری رسید تا تعداد خانه های بازی مورد استفاده خانواده های شهرستان به عدد 6 برسد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در این مراسم با تأکید بر لزوم ارائه مطالب آموزشی جدید به کودکان و نونهالان اظهار کرد: باید این محتواها بر اساس نیازهای روز و کنونی جامعه به خردسالان و کودکان ارائه شود.

مرتضی‌ والی‌زاده با بیان اینکه این آموزش‌ها تنها به امور تربیتی منحصر نمی‌شود گفت: باید حتی در نوع  سرگرمی شیوه متناسب شرایط امروز در نظر گرفته شود و تفریحات سالم متناسب به کودکان عرضه گردد.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از روش‌های کارشناسانه و علمی در آموزش به کودک، ضرورت خودداری از تکرار شیوه‌های کلیشه‌ای غیرسودمند را خاطرنشان ساخت و افزود: این آموزش‌ها باید چالش‌هایی مانند مسائل اجتماعی و شهروندی را به فرزند بیاموزد.

خانه بازی آل یاسین، که تحت نظارت و با صدور مجوز رسمی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و توسط بخش خصوصی اداره می شود و برنامه‌های مختلفی را در طول سال برای نونهالان کاشانی در نظر دارد  در خیابان کارگر واقع شده است.

شایان ذکراست پیش از این خانه های بازی دارا و سارار، سرزمین کوچولو، کلاه قرمزی، کودک نابغه و کفشدوزک برای استفاده شهروندان در کاشان راه اندازی شده و اکنون در حال فعالیت هستند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/10/03
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان