در اولین همایش تجلیل از حامیان ورزش کاشان : مبلغ ده میلیارد و هشتصد میلیون ریال توسط خیرین به ورزش کاشان کمک شد

در اولین همایش تجلیل از حامیان ورزش کاشان : مبلغ ده میلیارد و هشتصد میلیون ریال توسط خیرین به ورزش کاشان کمک شد

 به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک/  به همت موسسه فرهنگی حامیان ورزش کاشان، اولین همایش تجلیل از حامیان ورزش کاشان در مورخ 23 آذر با حضور مسئولان عالی رتبه ورزش استان و شهرستان ، قهرمانان و ورزشکاران و علاقه‌مندان به توسعه ورزش کاشان، در سالن آمفی تئاتردانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

در این همایش که نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار، رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک، مدیر کل ورزش و جوانان ، رئیس اداره ورزش و جوانان ،شهردار و جمع کثیری از خیرین و مدیریت شرکت های بزرگ صنعتی و همچنین روسا ، اعضاء و قهرمانان رشته های مختلف ورزشی حضور داشتند طی مراسم گلریزانی که انجام شد بالغ بر ده میلیارد و هشتصد و پنجاه و پنج میلیون ریال در دو بخش کمکهای بلا عوض و قرض الحسنه اعلام وصول و پرداخت گردید و همچنین ساخت یک سالن کشتی از طرف یکی از خیرین تقبل گردید.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و رییس هیئت امنا موسسه حامیان ورزش کاشان در این همایش با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری در مقوله ورزش گفت: کاشان جوانانی دارد که با کمترین امکانات بیشترین افتخار را خلق کردند و در این مسیر با مشکلاتی عدیده روبه‌رو شده‌اند که علی‌رغم کسب مقام‌های کشوری کسی از آنان حمایت نکرد بنابراین ما اکنون از مردم تقاضا داریم که به ورزشکاران کمک کنند تا آنان بتوانند روی سکوهای افتخار ایران نام کاشان را برافراشته کنند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: امشب بذری می‌کاریم که یقینا با سابقه درخشان خیرین و مردم کاشان در مدرسه‌سازی، دانشگاه‌ سازی و غیره درخت تنومندی خواهد شد که میوه‌های آن در حوزه ورزش ذائقه تمام کاشانی‌ها را‌ شیرین می‌کند.

رییس هیئت امنا موسسه حامیان ورزش کاشان تصریح کرد: با همت جمعی از ورزش دوستان و خیرین، موسسه حامیان ورزش کاشان برای حمایت از این صحنه حماسی از جوانان در حوزه قهرمانی و همگانی حمایت کنیم و امشب نخستین مراسم موسسه حامیان ورزش که موسسه‌ای مردمی است تشکیل شد و از 20 عزیزی که در این سال‌ها به کمک ورزش شتافتند و ورزش و جوانان شهرمان را تنها نگذاشتند تقدیر می‌کنیم.ساداتی‌نژاد با بیان این که ما در کاشان در زیرساخت و حوزه امور جاری دچار مشکل هستیم افزود: کسی که در کاشان مقام اول آورده برای تهیه بلیط اتوبوس دچار مشکل می‌شود و بعضی در کشور حائز رتبه اول هستند ولی هزینه رفتن به مسابقات جهانی را ندارند و این چهره‌های گریان برای مسولان غمناک و تاسف بار است بنابراین حساب اندوخته ورزشیار به جهت مشکلات جاری ورزشکاران کاشان افتتاح می‌شود تا راهی برای حمایت این عزیزان فراهم شود. شایان ذکر است  موسسه فرهنگی حامیان ورزش کاشان که با پیشنهاد و پیگیری نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و همکاری جامعه ورزشی کاشان به صورت رسمی تشکیل شد در اولین و مهمترین قدم خود توانست امید و نشاط را به جامعه ورزشی کاشان بیاورد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/09/26
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان