با حضور مشاورین وزارت فرهنگ ارشاد و اسلامی جشن کتاب «کودک و نوجوان» در کاشان برگزار شد

با حضور مشاورین وزارت فرهنگ ارشاد و اسلامی جشن کتاب «کودک و نوجوان» در کاشان برگزار شد

جشن کتاب کودک و نوجوان در قالب طرح یک ماه با کتاب در کاشان برگزار شد.

به گزارش پیک سیلک به نقل از  روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، در این جشن که با حضور مشاوران معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد برنامه‌های مختلفی برای شرکت‌کنندگان حاضر در ایستگاه کتاب کودک و نوجوان اجرا گردید.

 همایون امیرزاده مشاور اجرایی و نیکنام حسین‌پور مشاور منابع و امور انسانی در این بازدید از بخش‌های مختلف ایستگاه کتاب کودک و نوجوان دیدن کرده و نقطه‌نظرات خود را پیرامون محتوای مورد استفاده این رده سنی بیان کردند.

در این پایگاه کتاب که در خیابان امیرکبیر برپا شد غرفه‌های نقاشی کودک، قصه گویی، گریم مورد استقبال مخاطبان خردسال، کودک و نوجوان قرار گرفت.

شرکت‌کنندگان علاوه بر اهدای کتاب از برنامه‌های مختلفی مانند اجرای مسابقه، موسیقی و تئاتر کودک بهره‌مند شدند.

جشن کتاب کودک و نوجوان در قالب طرح یک ماه با کتاب و به عنوان یکی از اقدامات کاشان در زمینه پایتخت کتاب کشور به شمار می‌رود که به همت فرهنگسرای معراج سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و با همکاری اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی کاشان برگزار شد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/09/25
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان