پاییز سبز در منطقه نمونه گردشگری

 پاییز سبز در منطقه نمونه گردشگری

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / سرپرست منطقه چهار شهرداری کاشان گفت: کاشت 13هزار و 500 اصله درختچه،  گلدان و نشای فصلی در منطقه چهار شهرداری کاشان صورت گرفت.

 حمیدرضا صادقی با بیان اینکه در پاییز امسال  کاشت  13هزار و 500 اصله درختچه،  گلدان و نشای فصلی در منطقه چهار شهرداری کاشان صورت گرفت، بیان کرد: حاشیه بلوار امام رضا(ع) که درگاه ورودی شهر محسوب می شود، بیشترین سهم از این مقدار کاشت را داراست.

وی افزود: با کاشت نشاهای فصلی که خصوصیت بارز آن ها سبز ماندن با کمترین میزان آبیاری است، می توانیم سرسبزی این منطقه حاصلخیز و زیبا را حفظ کنیم.

سرپرست منطقه چهار شهرداری کاشان تاکیدکرد: حفظ طراوت محیطی منطقه باعث نشاط  روحیه شهروندان و متعاقبا نشاط اجتماعی شهرمی شود که هدف غایی ما در دوره جدید مدیریت شهری نیز همین افزایش نشاط اجتماعی است.

صادقی تصریح کرد در: حاشیه بلوار امام رضا(ع) ، بلوار الهیه  و  پارک بزرگ شهر  بیشترین میزان کشت صورت گرفته که فضای سبز آن ها با انواع درخت و درختچه اعم از کاج مشهد، جونی پیروس، زرشک، یوکا، پالم و انواع نشای فصلی پوشیده شده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/09/20
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان