ييس شوراي شهر كاشان مطرح كرد؛ كاشان شرايط ميزباني مسابقات كشتي را نداشت

ييس شوراي شهر كاشان مطرح كرد؛ كاشان شرايط ميزباني مسابقات كشتي را نداشت


 رييس شوراي شهر كاشان، گفت: بايد واقعيت ها را پذيرفت و اين نيز يك واقعيتي است كه كاشان به دليل نداشتن زير ساخت هاي لازم شرايط ميزباني مسابقات كشتي را نداشت.

 

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از پورتال خبری کاشان/  علي رسول زاده رييس شوراي اسلامي شهر كاشان امروز درنوزدهمين نشست علني اين شورا، گفت: شهرستان كاشان زير ساخت هاي لازم را براي چنين مسابقاتي نداشت و بايد اين واقعيت را پذيرفت كه كاشان شرايط ميزباني مسابقات كشتي جهاني را نداشت.

وي در ادامه همچنيني به درخواست هيأت كشتي بريا واگذاري سالن ورزشي قديرزاده در خيابان امام با هدف احداث خانه كشتي، گفت: شهرداري بايد اين درخواست را بررسي  تا براساس به نياز خيابان امام و حل مشکل ورزش کشتي تصميم گيري درستي انجام شود.

در ادامه، رييس کميسيون اقتصادي، برنامه و بودجه شوراي شهر کاشان با واگذاري سالن ورزشي قديرزاده به هيات کشتي مخالفت كرد و افزود: کشتي كاشان نيازمند تقويت است اما سالن ورزشي شهيد قدير زاده يك سالن ورزشي چند منظوره و مناسب چندين رشته ورزشي از جمله جودو، کاراته و و ديگر رشته هاي ورزشي است.

عليرضا پورعسگري يادآورشد: سالن شهيد قدير زاده با نيت خاصي ساخته شده است تا جمعيت مردان و زنان يک محل بتوانند در طول شبانه روز از آن استفاده کنند.

علي هاشمي طاهري نيز فراهم شدن سالن كشتي را نيازمند كمك دانست اما تحويل سالن ورزشي قدير زاده به هيأت كشتي بعنوان سالن اختصاصي خانه كشتي مخالف هستم چرا كه همه مردم محله حق استفاده از اين سالن ورزشي را دارند.

سعيد ابريشمي راد شهردار کاشان نيز با اشاره به درخواست هيأت كشتي براي اختصاص سالن ورزشي شهيد قديرزاده بعنوان سالن اختصاصي كشتي كاشان، موضوع را بررسي كرده و هيأت كشتي بايد متوجه باشد كه شهرداري براي دادن هر امتيازي، امتياز متقابلي را دريافت خواهد كرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/09/19
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان