آغاز طرح "پاییزه  کتاب " در ٨ کتابفروشی کاشان

آغاز طرح

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از آغاز طرح پاییزه کتاب همزمان با روز کتابگردی در ٨ کتابفروشی شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان : مصطفی جوادی مقدم با اعلام این خبر افزود:  طرح پاییزه کتاب با شعار «هر ورقش دفتری‌ست...» از پنجشنبه دوم آذرماه همزمان با سراسر کشور در کاشان آغاز می‌شود و تا دوم دی ماه در شهرستان‌ ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان به‌خرید کتاب می‌توانند در نخستین روز آغاز این طرح و به مناسبت روز کتابگردی، کتاب‌های خود را با تخفیف 30 تا 35 درصدی خریداری کنند گفت: دومین طرح پاییزه کتاب با تخفیف 20 تا 25 درصدی در کتابفروشی‌های عضو طرح در کاشان  آغاز می‌شود و کتابفروشان در اولین روز این طرح و به مناسبت روز کتابگردی کتاب‌های خود را با 10 درصد تخفیف بیشتر عرضه می‌کنند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح‌ها ارتقاء سرانه مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان همه اقشار جامعه به‌ویژه کودکان و نوجوان است تصریح کرد: اجرای طرح های فصلی توجه عموم مردم رابه کتاب جلب میکند.

جوادی مقدم با بیان اینکه یارانه این تخفیف توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت می‌شود، یادآور شد ٨ کتابفروشی کاشان در طرح مذکور  مشارکت دارند و علاقمندان به کتاب میتوانند از :  خانه کتاب ، کتاب سرای مرسل، ساربوک ، شهر کتاب ، کتابخانه کاشان شناسی آیت الله غروی ، ، ادبستان نوین ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کتابفروشی  اندیشه شهر  مراجعه و از تخفیف خریدبهره مند گردند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/09/07
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان