با شعار "امنیت مسافر بر عهده ماست" به زودی سامانه تاکسی اینترنتی در کاشان راه اندازی می شود

با شعار

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کاشان گفت: به زودی سامانه تاکسی اینترنتی در کاشان راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / محسن عرفان با اعلام این خبر بیان کرد:  استفاده صحیح از تکنولوژی در راستای ایمنی و آسایش مسافران از مهمترین اهداف راه اندازی سامانه تاکسی اینترنتی است.

وی افزود: شهروندان می توانند تقاضای سفر درون شهری خود را در سریع ترین زمان به صورت آنلاین به راننده اطلاع داده و با اطمینان و آسایش و امنیت به مقصد برسند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری کاشان ادامه داد: طی برنامه ریزی های صورت گرفته از اول آذر ماه نخستین سامانه تاکسی اینترنتی با نام«سی تاک»در کاشان راه اندازی می شود.

عرفان تاکید کرد: سازمان تاکسیرانی شهرداری کاشان تنها ارگانی است که مجوز راه اندازی تاکسی اینترنتی را دارد و هیچ شرکت دیگری نمی تواند اقدام به راه اندازی چنین سامانه ای کند.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون یکصد تاکسی گردشی و تاکسی های بیسیم 133به نرم افزار تاکسیرا تجهیز شده اند و سایر رانندگان تاکسی می توانند برای دریافت و نصب این نرم افزار بر روی گوشی های همراه خود به میدان 15خرداد جنب دبیرستان امام (ره) مراجعه کنند. 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/08/30
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان