شهردار کاشان در آیین معارفه سرپرست منطقه دو شهرداری بیان داشت: پاسخگویی به امورات مردم باید سریعتر از پیش صورت گیرد

شهردار کاشان در آیین معارفه سرپرست منطقه دو شهرداری بیان داشت: پاسخگویی به امورات مردم باید سریعتر از پیش صورت گیرد

شهردار کاشان در آیین معارفه سرپرست منطقه دو گفت: امورات مردم باید سریعتر باشد و آسان تر از گذشته پاسخگویی به نیاز مردم انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک : همزمان با آغاز ماه ربیع آیین تکریم و معارفه مدیران شهرداری کاشان با حضور شهردار وجمعی از معاونین و مدیران  شهرداری کاشان برگزار شد.

سعید ابریشمی راد در آیین معارفه سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان با اشاره به اهمیت تناسب شغل و شاغل بیان کرد: با توجه به نیازهایی که به توانمندی افراد در شهرداری کاشان احساس می شد ، در برخی سمت ها شاهد جابه جایی هستیم.

وی با بیان اینکه تغییرات موجب تغییر ذائقه می شود و فرصتی برای شهر، شهرداری و شهروندان برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر می شود، گفت: امورات مردم باید سریعتر وآسان تر از گذشته  انجام شود تا پاسخگویی به نیاز مردم  و ارتباط گیری با شهرداری توسط شهروندان بیش از پیش بوجود بیاید.

شهردار کاشان با اشاره به اینکه سامانه 137 بهترین راه ارتباط با مردم است، تصریح کرد: منابع محدودی که در اختیار ماست باید مصروف چیزی شود که نیاز واقعی شهروندان است.

ابریشمی راد با بیان اینکه با وجود فعالیت های بسیار شهرداری کاشان برخی از شهروندان هنوز ابراز نارضایتی می کنند، خاطر نشان کرد: درک نیاز مردم بسیار با اهمیت است و انرژی و ارائه خدمات، باید در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم باشد.

وی تاکید کرد: هیچ پروژه ای را تا از دید بهره بردار به صورت کامل در نظر نگرفتید تمام شده تلقی نکنید.

شهردار کاشان با بیان اینکه ادارات بسیاری در این منطقه وجود دارد و این منطقه از تراکم بالایی برخوردار است، یادآورد شد: حساسیت ها روی منطقه دو بسیار است و روزانه بسیاری از مردم کاشان با این منطقه سروکار دارند.

در این آیین احمد شاه بالایی به عنوان سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان معرفی شد و از زحمات ابوذر میرزا بیگی تقدیر به عمل آمد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/08/30
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان