افتتاح نمایشگاه کتاب در زندان کاشان

افتتاح نمایشگاه کتاب در زندان کاشان

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب در زندان کاشان افتتاح شد.

به گزارش پیک سیلک به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان:  نمایشگاه کتاب با تخفیف ویژه و در زندان کاشان با حضور موسوی رئیس زندان کاشان ، مصطفی جوادی مقدم رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و حجت الاسلام صنعتکار از سازمان تبلیغات اسلامی کاشان به همت واحد فرهنگی و تربیتی زندان کاشان برگزار شد، در این نمایشگاه بیش از 1۰۰ جلد کتاب با موضوعات مذهبی، علمی، ادبی، تاریخی، اجتماعی و داستانی برای بازدید و مطالعه مددجویان و خانوادده مددجویان و کارکنان برپا شده است.

مصطفی جوادی مقدم در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت : جامعه ای که سرانه مطالعه آن بالاست از رشد فرهنگی بالاتری برخوردار است و از عوارض اجتماعی سوء ایمن است.

وی افزود، راه نجات مددجویان از ورطه ناهنجاری های اجتماعی غنی سازی فرهنگ دینی و اجتماعی است که با مطالعه ، تلاش ، پشتکار و روجوع به کتب دینی و تاریخی و بهره گیری از رهنمودهای بزرگان دین و ائمه اطهار (ع) محقق خواهد شد .

وی هدف از برگزاری چنین برنامه هایی را ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی عنوان کرد.

موسوی رئیس زندان کاشان در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت ؛ کتاب در غنی سازی اوقات فراغت نقش بسزایی دارد و بهترین دوست و همراه در تنهائی ست و ی از کتاب بعنوان ابزاری برای ارتقای سطح آگاهی عمومی و در نتیجه کاهش ناهنحاری ها یاد کرد .

رئیس زندان کاشان با اشاره به فضای خاص زندان افزود : آمادگی داریم با همکاری دستگاه های مربوطه فضای زندان را تبدیل به یک فضای فرهنگی کنیم.

در پایان این مراسم از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و سازمان تبلیغات اسلامی کاشان چندین جلد کتاب به کتابخانه زندان اهدا شد.

لازم به ذکر است:  با همکاری کانون فرهنگی  هنری زندان کاشان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست کتابخوان به صورت ماهانه در زندان کاشان برگزار می شود و به مددجویان کتابخوان بن فرهنگی اهداء می شود.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/08/30
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان