جزئیاتی تازه از پرونده کشف جسدی در حاشیه آزاد راه کاشان

جزئیاتی تازه از پرونده کشف جسدی در حاشیه آزاد راه کاشان

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / سرهنگ 'علی پورکاوه'  بیان کرد: جسد مردی با نزدیک به 30 سال سن روزهای پایانی هفته گذشته توسط نیروهای پلیس راه کاشان کشف شد که با سلاح سرد کشته و در حاشیه آزادراه رها شده بود.
وی افزود: تشخیص هویت مقتول به دلیل همراه نداشتن کارت شناسایی و حتی تلفن همراه با سرعت و به آسانی ممکن نبود، از این رو شناسایی نزدیک به 6 ساعت به درازا کشید.
فرمانده انتظامی کاشان اضافه کرد: بررسی مظنون ها و دستگیری قاتل یا قاتلان احتمالی پس از شناسایی جسد با هماهنگی دستگاه قضا به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت و در نهایت نیروهای پلیس آگاهی این شهرستان توانستند در نزدیک به 12 ساعت مخفیگاه متهم را شناسایی و دستگیر کنند.
او اضافه کرد: متهم که مرد جوانی با نزدیک به 25 سال سن است، ابتدا این قتل و هرگونه دخالت در حادثه را انکار می کرد اما با ارائه مستندات پلیس روبرو شد و در نهایت به ارتکاب جرم قتل اعتراف کرد.
به گفته پورکاوه، تحقیقات برای جمع آوری جزئیات بیشتر و دقیق تری از علت و نحوه وقوع این جرم همچنان ادامه داشته و قاتل به منظور سیر مراحل قانونی در زندان به سر می برد.
خبر رها شدن جسدی در حاشیه آزادراه کاشان- نطنز به همراه تصویرهایی از قاتل و مقتول در شبکه های مجازی محلی در روزهای گذشته انتشار یافته، مقتول از کارگران شرکتی خودروساز و علت درگیری به ظاهر اختلاف مالی عنوان شده اما هنوز منابع رسمی در مورد انگیزه های وقوع این جرم و سایر جنبه های این پرونده موضعی نگرفتند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/08/15
ارسال نظر

نظرات

 1. مسجدالزهرا 1397/04/16

  بسیجیان حلقه های صالحین پایگاه شهیداول با حضور در رویداد استارتاپی بازی اتللو ، نخستین رویداد کارآفرینی در حوزه محصولات فرهنگی در کشور که توسط سازمان فضای مجازی سراج در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در تاریخ‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ تیر ماه برگزار ‌شد توانستند رتبه سوم را به خود اختصاص دهند http://masjed135.ir/show/1378

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان