معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان: شهرداری کاشان در خدمت رسانی به زائرین اربعین سهیم می شود

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان: شهرداری کاشان در خدمت رسانی به زائرین اربعین سهیم می شود

محمد حسین واحدیان با اشاره به استقرار ستاد اربعین شهرداری کاشان در کربلا اظهار کرد: شهرداری با اعزام تجهیزات و نیروهای خدماتی در خدمت رسانی اربعین در کربلا همکاری می کند و شهرداری کاشان مسئولیت مدیریت خدمات شهری محدوده ای از کربلا را در طول مراسم اربعین عهده دار خواهد بود.

به گفته وی این خدمات شامل برنامه های تنظیف و پاکسازی بوده و با هماهنگی مقامات عراقی، حجم زباله تولیدی به سمت مسیرهای مشخص و پیش بینی شده هدایت می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان برنامه های خدماتی را از مهمترین محور اقدامات شهرداری کاشان برای زائرین اربعین برشمرد و افزود: با هماهنگی های صورت گرفته مسئولین عراقی و شهرداری تهران، برای دومین سال متوالی مسئولیت مدیریت خدمات شهری محدوده ای از معابر نزدیک به حرم امام حسین (ع) بر عهده شهرداری کاشان گذاشته شد.

واحدیان با تقدیر و تشکر از حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار برای صدور دستور فوری راه اندازی ستاد اربعین در کربلا، از همکاری تمامی سازمان های شهرداری با این ستاد تشکر کرد.

وی با بیان اینکه اربعین یک فرصت مهم برای انجام کارهای مختلف فرهنگی است، گفت: اعزام نیرو برای خدمت رسانی در این روز حائز اهمیت است و اثرات معنوی به همراه خواهد داشت.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/08/13
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان