مدیر بخش توسعه خدمات شهری بانک توسعه اسلامی مطرح كرد؛ پروژه فاضلاب کاشان در مسیر تحقق اهداف از پیش تعیین شده قرار گرفته است

 مدیر بخش توسعه خدمات شهری بانک توسعه اسلامی مطرح كرد؛ پروژه فاضلاب کاشان در مسیر تحقق اهداف از پیش تعیین شده قرار گرفته است

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک، به نقل از پايگاه خبري آب و فاضلاب و برق جهاد كشاورزي،  ادریسادیا (edrissa dia) مدیر بخش توسعه خدمات شهری بانک توسعه اسلامی با ابراز رضایت از پروژه فاضلاب کاشان گفت: اهمیت پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب شهری و تصفیه خانه فاضلاب کاشان به نحوی است که تمام توجه ما را معطوف به خود کرده و این یک پروژه معمولی نیست.

مدیر بخش توسعه خدمات شهری بانک توسعه اسلامی در بازدید از شبکه جمع آوری فاضلاب شهری و تصفیه خانه کاشان با بیان این مطلب گفت: اهمیت پروژه کاشان به این جهت است که سطح وسیعی از حوزه شهری را تحت پوشش قرار داده و نه تنها خدمات شهری را ارتقا می دهد بلکه تحول اساسی در کاشان ایجاد می نماید.

ادریسا دیا با اعلام رضایت از فرآیند اجرایی این پروژه افزود: باور داریم پروژه در مسیر تحقق اهداف از پیش تعیین شده قرار گرفته است و توجه به شاخص های زیست محیطی و ارتقاء بهداشت عمومی از مهم ترین اهداف این پروژه است.

وی با بیان این که کاشان یک شهر گردشگری و تاریخی است ، یادآور شد: توجه به شاخص های زیست محیطی و بهداشت عمومی در کاشان بستر مناسبی برای تسریع و تسهیل فعالیت اقتصادی و گردشگری فراهم کرده و نقش قابل توجهی ایفا می نماید.

ادریسا دیا تصریح کرد: پروژه کاشان اضافه بر این که یک پروژه تحولی و زیرساختی است بلکه آموخته هایی ارزشمندی در بر دارد ؛ توجه به ارزش اقتصادی آب و بهره وری و استفاده پساب در در دیگر حوزه های مورد نیاز شهر و منطقه یکی از این آموخته های پروژه کاشان است.

مدیر بخش توسعه خدمات شهری بانک توسعه اسلامی افزود: بنابراین در نظر داریم از تجارب و آموخته های پروژه کاشان در کشورهای دیگر نیز استفاده کنیم. این تنها محدود به جنبه های فنی پروژه نمی شود بلکه از منظرها دیگر به خصوص به لحاظ یک کار تیمی موفق در حوزه مدیریت شهری نیز تجارب ارزشمند و قابل ارائه ای در بر دارد.

ادریسا دیا گفت: بانک توسعه اسلامی از سال 2009 تا کنون با اعتباری بالغ بر یک میلیارد دلار در پروژه های فاضلاب شهری در کاشان ، مشهد و قم سرمایه گذاری کرده است و اخیراً با پروژه فاضلاب تهران و فارس وارد همکاری شده ایم و آمادگی داریم همکاری مشترک را در کاشان در دیگر حوزه های خدمات شهری ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: بانک توسعه اسلامی در پروژه های انرژی ، برق ، راهسازی آماده همکاری است و آمادگی داریم که کلیه طرح هایی که برای بهبود خدمات شهری و افزایش رفاه مردم است کمک کرده و مشارکت نماییم.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/08/08
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان