راه اندازی نخستین پارکینگ طبقاتی مکانیزه با اعتباری بالغ بر 12میلیارد ريال

راه اندازی نخستین پارکینگ طبقاتی مکانیزه با اعتباری بالغ بر 12میلیارد ريال

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداري کاشان از راه اندازی نخستین پارکینگ طبقاتی مکانیزه با اعتباری بالغ بر 12میلیارد ريال در کوچه بیمارستان میلادِ کاشان خبرداد.

محمد مسعود چایچی از راه اندازی نخستین پارکینگ طبقاتی مکانیزه در کوچه بیمارستان میلادِ کاشان خبرداد و گفت: ارائه و اجرای راهکارهای مناسب جهت آرام سازی ترافیک محلی یکی از رویکرد های معاونت حمل و نقل و ترافیک است که در راستای آن، نخستین پارکینگ مکانیزه از نوع "سیستم روتاری"  در کوچه دیمی(بیمارستان میلاد) راه اندازی شد.

وی  تصریح کرد: تعداد سه دستگاه پارکینگ با قابلیت گنجایش مجموعا 36 خودرو در کمترین مساحت با ارتفاع بالغ بر14 متر از ویژگی های این پارکینگ است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداري کاشان با بیان اینکه بالغ بر 12 میلیارد ریال اعتبار صرف این پروژه شده است، تاکید کرد: ایمنی بسیار بالا، نصب و راه اندازی در زمان کوتاه، عدم نیاز به سیستم تهویه، قابلیت جابجایی پارکینگ از محل نصب شده به مکانی دیگر در صورت نیاز، قابلیت بکارگیری در دمای بالا، عدم امکان برخورد خودروها به یکدیگر، سطح صدا و نویز بسیار پایین، ورود و خروج بسیار سریع و آسان و مجهز بودن به سنسورهای چند گانه از مزیت های این گونه پارکینگ هاست.

 چایچی با توجه به تراکم خودرو ها در هسته مرکزی و عدم وجود پارکینگ  مناسب خاطرنشان کرد: همانطور که از نام این سیستم پیداست توسط یک مکانیزم چرخشی خودروها را حول محوری می چرخاند و به صورت عمودی حرکت می دهد و کمترین متراژ را اشغال می کند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/08/03
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان