در قالب جشنواره سلامت زنان: پیاده روی در مسیر سلامت مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد

در قالب جشنواره سلامت زنان: پیاده روی در مسیر سلامت مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد

از مجموعه برنامه های "جشنواره سلامت بانوان" ویژه برنامه ورزش، نشاط و سلامت زنان در مسیر سلامت  از میدان بسیج تا مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک ، در این ویژه برنامه «پیاده روی و طبیعت گردی بانوان» که با حضور پرشورسراهای محله همراه با پویش ملی سلامت برگزار شد، حدود 200 نفر از بانوان با هدف ارتقاء اگاهی بانوان نسبت به ابعاد سلامت جسمی و روانی  شرکت کردند.

برپایی ایستگاه نشاط همراه با آیتم ورزش صبحگاهی و برگزاری مسابقات تفریحی آمادگی جسمانی بانوان با حضور 12 تیم در قالب گروه های سه نفره و بر اساس تایم زمانی و در سه مرحله انجام شد.

طناب‌زنی، عبور از مانع با توپ و دراز و نشست بصورت ایستگاهی با استقبال پرشور بانوان در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد که در پایان این دوره از مسابقات به تیم های اول تا  سوم که در کمترین زمان ایستگاه را به اتمام رساندند جوایزی اهدا شد.

« پیاده روی و طبیعت گردی بانوان» به همت اداره شهر سالم مدیریت خدمات و مشارکت‌های اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار ‌شد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/07/30
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

  • روبات روسی به فضا می رود

    روبات روسی به فضا می رود

    نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

    مشاهده مقاله
  • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

    این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

    شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

    مشاهده مقاله
  • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

    به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

    به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

    مشاهده مقاله
  • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

    لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

    سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

    مشاهده مقاله
  • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

    خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

    خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

    مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان