برگزاری نمایشگاه هنرمندان نگارگر کاشانی در پاریس

برگزاری نمایشگاه هنرمندان نگارگر کاشانی در پاریس

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری نمایشگاه گروهی هنرمندان نگارگر  کاشانی در فرانسه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از ایرنا، مصطفی جوادی مقدم اظهار کرد: 36 اثر  از 11 هنرمند نگارگر کاشانی از 16 تا 25 اکتبر ( 24 مهر ماه تا 3 آبان) امسال ادر گالری خانه فرهنگ ایران واقع در پاریس در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.
وی گفت: این نمایشگاه با همت و تلاش استاد مهدی ایرانی هنرمند نگارگر کاشانی با موضوع های تذهیب، گل و مرغ، مینیاتور و تشعیر برپا شده است.

 وی با بیان اینکه بیشتر آثار این نمایشگاه توسط مهدی ایرانی خلق شده است، خاطرنشان کرد: شيوا مدني، پريسا فيروزبخش، سميه فلكي، ليلا زراعتي، زهره زراعتي، مژگان اميني، حنانه حناني، راحله تاج فر، شيرين حسنی و مژگان مسی ار دیگر هنرمندان نگارگر هستند که آثارشان در معرض دید تماشاگران قرار گرفته است.
 جوادی مقدم تصریح کرد: مهدی ایرانی افزون بر برپایی نمایشگاه نگارگری آثار هنرمندان کاشانی در پاریس فرانسه ، کارگاه آموزشی نگارگری و خوشنویسی را در شهر لیون این کشور برای دوستداران هنر فاخر کشور برگزار کرده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/07/29
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان