یک جلسه محرومیت برای تماشاگران کاشانی

یک جلسه محرومیت برای تماشاگران کاشانی

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال تیم رعد پدافند کاشان را به ۱ جلسه محرومیت از همراهی تماشاگر محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک خبرگزاری برنا، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه ۲۴ مهرماه برای رسیدگی به رفتار نامناسب تعدادی از تماشاگران دیدار تیم‌های رعد پدافند کاشان و بانک سرمایه در هفته دوم لیگ برتر تشکیل گردید.

بر اساس گزارش ناظر این مسابقه، چند تن از طرفداران منسوب به تیم والیبال رعد پدافند کاشان در این مسابقه با بکار بردن الفاظ زشت به سرمربی تیم بانک سرمایه بی‌احترامی کردند و موجب بروز جو ناسالم در سالن مسابقه شدند.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال پس از استماع اظهارات شرکت‌کنندگان در این نشست، رأی زیر را صادر کرد:

«نظر به اینکه مطابق گزارش ناظر مسابقه در بازی ۱۹ مهرماه بین رعد پدافند کاشان و بانک سرمایه تهران برخی تماشاگران تیم میزبان (رعد پدافند کاشان) به سرمربی تیم بانک سرمایه اسائه ادب کرده‌اند و با بکار بردن الفاظ زشت نامبرده را خطاب قرار داده‌اند و نظر به اینکه مسئول حسن اجرای برگزاری مسابقه تیم میزبان است، بنابراین با استناد به ماده ۴ آئین‌نامه انضباطی، تیم رعد پدافند کاشان به برگزاری یک جلسه مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگر محکوم گردید.»

بدین ترتیب دیدار تیم‌های رعد پدافند کاشان و خاتم اردکان که فردا چهارشنبه در چارچوب هفته سوم لیگ برتر در سالن هفت مهر کاشان برگزار می‌شود، بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/07/27
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان