ساداتی‌نژاد : سخنان ترامپ بازی با آتش است

ساداتی‌نژاد : سخنان ترامپ بازی با آتش است

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهادی انقلابی و برآمده از متن و بطن مردم انقلابی ایران است و قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اقدامی خطرناک و بازی با آتش است.

سیدجواد ساداتی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با ابراز انزجار از اقدام بر خلاف قواعد بین المللی دولت آمریکا گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهادی انقلابی و برآمده از متن و بطن مردم انقلابی ایران است و قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اقدامی خطرناک و بازی با آتش است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  یگانه نیروی پیشتاز و موثر در مقابله با گروه‌های تروریستی دست پرورده ایالات متحده و متحدان آن در منطقه است، اظهار داشت: اقدام اخیر دولت آمریکا در برابر شمردن سپاه با گروه های تروریستی ناشی از درماندگی آنها و خنثی شدن برنامه‌ها و طرح‌های مخرب ایالات متحده توسط سپاه و کمک به ملت‌ها و دولت‌های منطقه در مبارزه با گروه‌های تروریستی دست پرورده و مزدور ایالات متحده و متحدان آن است.

ساداتی‌نژاد، حضور مستشاری سپاه پاسداران در کشورهای منطقه را کاملا قانونی و مشروع و برای مقابله با گروه داعش و با درخواست دولت‌های قانونی برای جلوگیری از سقوط پایتخت‌های آن‌ها به دست تروریست‌های دست پرورده آمریکا برشمرد و گفت: اقدام دولت ترامپ در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی نشانه استیصال و درماندگی آمریکایی‌ها و متحدان آنها در برابر محبوبیت، نفوذ و قدرت معنوی سپاه پاسداران در بین ملت‌های منطقه است.

ساداتی‌نژاد با اشاره به بی سابقه بودن و خلاف قواعد بین المللی بودن این اقدام خصمانه ایالات متحده، عنوان کرد: اقدام صورت گرفته بدعتی خطرناک در عرصه بین‌الملل است و این خطای آمریکایی‌ها ضریب امنیت پایگاه‌های متعدد این کشور در کشورهای منطقه و مرکز فرماندهی سنت کام را به شدت کاهش خواهد داد و ریسک آن را بالا خواهد برد و آمریکایی‌ها به زودی متوجه این خطای راهبردی خود خواهند شد.

وی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نهادی انقلابی و جزو ارکان مستحکم نظام جمهوری اسلامی و عامل قدرت روز افزون ملت ایران در منطقه دانست و گفت: آمریکایی‌ها بر مبنای محاسبات غلط خود و به خیال باطل‌شان قصد دارند از طریق قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی و اعمال تحریم بر این نهاد انقلابی، قدرت و توان آن را کاهش دهند اما گذشت زمان خلاف این مساله را اثبات خواهد کرد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل تاکید کرد: فرزندان انقلابی خمینی کبیر همانطور که در چند دهه گذشته طرح‌های شوم بدخواهان انقلاب اسلامی و نهادهای انقلابی را خنثی کرده و دست آنها را قطع کرده‌اند، این بار هم با رهبری حکیمانه آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و اتخاذ تدابیر مناسب، خواب دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و نهادهای انقلابی را آشفته کرده و مکر و حیله آنها را به خودشان برخواهند گرداند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه اصل عمل متقابل، موضوعی پذیرفته شده در حقوق بین الملل است؛ تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران انجام اقدام عمل متقابل و قرار دادن نام ارتش ایالات متحده که انسان‌های بی‌گناه زیادی را در منطقه به کام مرگ کشانده در لیست گروه‌های تروریستی برای خود محفوظ می‌داند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/07/22
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان