🔴بلاتکلیفی دانشجویان دختر کاشانی در کوی دانشگاه تهران

🔴بلاتکلیفی دانشجویان دختر کاشانی در کوی دانشگاه تهران

امشب برای ساعاتی دانشجويان دختركاشاني مستقر در ساختمان فيض كوي دانشگاه تهران که متولی آن بیت یثربی و وقف دانشجويان كاشاني می باشد را از  ساختمان بیرون کردند.
بنابر اخبار رسیده به دلایل نامعلوم ساعت 10 و 30 دقیقه شب دختران_دانشجو رو از ساختمان فیض بيرون كرده و  یا به برخی اجازه ورود به ساختمان را ندادند. پس از مدتی و پس از اعتراض دانشجویان به تمامی آنها اجازه  ورود دادند که امیدواریم با درایت تمام مسوولان دانشجویان کاشانی دغدغه ای از اسکان خود در تهران نداشته باشند.

مدیر خوابگاه: دانشجویان برن امامزاده بخوابن و در حق من نفرین کنن!!!
به دنبال اتفاقات اخیر در خوابگاه فیض کاشانی و آنچه که به عنوان تصرف غیرقانونی دانشگاه تهران بر موقوفه‌ی کاشانی‌ها خوانده می‌شود، دانشجویان کاشانی اکنون در حالی در بلاتکلیفی بسر می‌برند که از ساختمان وقف شده رانده شده اند.

مسوولان خوابگاه برای تسریع در روند بیرون کردن دانشجویان کاشانی، از ۱۹ مهرماه با این روند را پیش رفتند که کاشانی‌ها را به خوابگاه راه ندهند تا جایی که دو تن از دانشجویان کاشانی به عنوان رابط بین دانشجویان و مسوولان کاشان در خوابگاه، از مدیر خوابگاه کوی دختران پرسیده بودند که پس این دانشجویان کجا بروند؟ و او پاسخ داده بود: «برن امامزاده بخوابن و در حق من نفرین کنن!»
به‌گزارش انصاف نیوز، رموزی سرپرست طبقه‌ی چهارم ساختمان فیض می گوید: آیت‌الله یثربی که فوت کرد، آنجا را عملا از کاشانی‌ها گرفتند و با وجود این که چهار_طبقه را کاشانی‌ها ساخته بودند، فقط طبقه‌ی چهارم به کاشانی‌ها تعلق گرفت؛ هر چند زمین آن متعلق به دانشگاه تهران است. اما مسوولان گفته‌اند که به دانشجویان با وجود این که اتاق را اجاره کرده‌اند، اجازه‌ی_ورود داده نمی‌شود؛ امیدواریم مسأله حل شود.
همچنین علیرضا پورعسگری نماینده تام‌الاختیار هیات امنا خوابگاه فیض دانشگاه تهران در گفتگو با کاشان آنلاین در باره این اتفاقات گفت :شفاهأ و کتبأ به مسؤلان معاونت دانشجویی دانشگاه تهران اعتراض کرده‌ ایم  هیچ توجیهی برای آن نحوه برخورد دورازشأن  با دانشجویان پذیرفته نیست.

وی با تأکید بر این که بر اساس توافقات میان هیأت امنای خوابگاه فیض و معاونت دانشجویی دانشگاه تهران از سال 75 و زمان افتتاح خوابگاه، اولویت های اول و دوم اسکان دانشجو در خوابگاه فیض با دانشجویان_کاشانی محصل در دانشگاه تهران و دانشجویان کاشانی غیرمحصل در دانشگاه تهران است یادآور شد: اولویت سوم اسکان ‌دانشجو در این خوابگاه با دانشجویانی است که از طرف دانشگاه تهران معرفی می شوند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/07/22
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان