نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس: 💢 معضل بیکاری جوانان با حمایت و سرمایه‌گذاری دولت برطرف می‌شود

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس: 💢 معضل بیکاری جوانان با حمایت و سرمایه‌گذاری دولت برطرف می‌شود

 نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی گفت: حمایت از شتاب‌دهنده‌ها در حل معضل بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی موثر است.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، سیدجواد ساداتی نژاد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به گسترده شدن شهر کاشان اظهار داشت: در شرایط فرهنگ و تمدن فعلی کاشان نمی‌توان به چشم شهر یک استان به آن نگاه کرد و مردم کُندی کار را در این شهر حس می‌کنند و این موضوع نیز توسط صنعتگران نیز حس می‌شود.

وی افزود: با وجود آنکه کاشان دومین قطب تولید فرش ماشینی جهان است اما شرایط حاکم در این شهر به نحوی است که موجب دلخوری صاحبان صنایع در کاشان شده است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تأکید به تفویض اختیار به ادارات شهر کاشان خاطرنشان کرد: دو هزار صنعت در کاشان وجود دارد اما متأسفانه اختیارات به حدی نیست که بتوان امور را تسهیل داد و لذا وجود این تعداد صنایع در کاشان نیز دلیل دیگری برای تفویض اختیارات است.

رئیس اسبق دانشگاه کاشان با اشاره به ایجاد شعبه بانک صنعت و معدن در کاشان تصریح کرد: از بانک صنعت و معدن درخواست داریم برای تسهیل امور بانکی تفویض اختیار صورت گرفته تا به مرکز استان رجوع نکنیم.

ساداتی‌نژاد با اشاره به عدم استفاده از تمامی ظرفیت صنایع در کاشان ابراز داشت: اگر بروکراسی و تفویض اختیارات صورت پذیرد استفاده حداکثری از این ظرفیت‌ها امکان‌پذیر است.

وی با اشاره به شتاب‌دهنده در حوزه اشتغال ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی بیان کرد: این شتاب‌دهنده شرایط ویژه‌ای را در کشور ایجاد کرده و موجب اشتغالزایی شده لذا لازم است از این شتاب‌دهنده‌ها که بیشتر در پارک‌های علم و فناوری وجود دارد حمایت شود.
 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/07/17
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان