️️یک کلاهبرداری جالب در فضای مجازی کاشان!

️️یک کلاهبرداری جالب در فضای مجازی کاشان!

در هفته های اخیر یک پیام تبلیغاتی در کانال های کاشان و آران وبیدگل مبنی بر  #افتتاح فروشگاه پوشاک خانواده ژست منتشر شد که اجناس خود را از اول مهر با 40درصد تخفیف به مشتریانش عرضه می کند و با این #ترفند توانست بیش از هفت هزار عضو برای کانالش جذب کند.

♦️در آستانه اول مهر در حالی که اعضا این کانال منتظر خبر افتتاح این فروشگاه بودند ناگهان بدون هیچ توضیحی به کانال خبری #کاشان_شهر_ما تغییر نام داده و خود را برترین رسانه دیجیتال کاشان معرفی کرد تا بدین شیوه #دروغ_بزرگ وی آشکار گردد.

سوالاتی که در این بین مطرح است آیا #نظارت صنف یا ارگانی متوجه ابن تبلیغ بوده است که یک نفر بتواند بدون ارائه هیچ آدرس و مشخصاتی به راحتی #تبلیغ یک فروشگاه بزرگ را با تخفیف های اغواکننده بکند و آن هم با اسم "ژست" که طبق قانون اداره فرهنگ و ارشاد انتخاب این نام لاتین #غیرقانونی و تخلف است؟

آیا با این افراد که با دروغ در فضای مجازی کاشان اینگونه فعالیت می کنند از طرف نهادهای ذی ربط #برخوردی قاطعانه صورت خواهد گرفت و یا اداره فرهنگ و ارشاد نسبت به فعالیت رسانه ای فردی بدون دانش که با بی اخلاقی و #فریب_مردم صورت می گیرد چاره ای خواهد اندیشید؟ یا همچنان این کانال مانند برخی کانال های شهر که توسط افرادی بی دانش با مفاهیم و قوانین رسانه ای و #خبری فعالیت می کنند به راهش ادامه خواهد داد؟؟

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/07/06
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان