واگذاری مدارس دولتی به بخش خصوصی خلاف قانون است

واگذاری مدارس دولتی به بخش خصوصی خلاف قانون است

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک/ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش در کشور مظلوم است و به دلیل آنکه خدمات آن جمعیت زیادی از کشور را شامل می شود، اختصاص اعتبارات و منابع مالی باید به درستی و با توجه به گستردگی این بخش در نظر گرفته شود.

❇️ سید جواد ساداتی نژاد در نشست با انجمن اولیا و مربیان کاشان اظهار کرد: بی توجهی برای ارائه خدمات رفاهی به فرهنگیان به عنوان قشر فرهیخته جامعه، حتی در صورت کمبود منابع مالی هم بی سلیقگی است و مدیران باید در این خصوص اولویت بندی  و چاره اندیشي کنند.

❇️ وی در خصوص واگذاری مدارس دولتی به بخش خصوصی افزود: مدارس حمایتی  با وجود ابهاماتی که دارد، خلاف قانون است و در برنامه ششم توسعه منع شده است.

❇️ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به کسری بودجه آموزش و پرورش تاکید کرد: کمبودهای مالی و اعتباری آموزش و پرورش می تواند با مدیریت صحیح  و  جذب کمک خیرین در کشور جبران شود.

❇️ ساداتی نژاد در خصوص وابستگی مالی به دولت تصریح کرد: عدم وابستگی به دولت و استفاده از خیرین در این حوزه می تواند باعث شکوفا شدن استعدادهای مدیریتی و رشد جایگاه علم و فرهنگ در جامعه شود.

❇️ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: به استناد آمار مدیران وزارت آموزش و پرورش، در 10 سال آینده، 600 هزار نفر  از فرهنگیان، بازنشسته خواهند شد که باید راهکارهای لازم در این خصوص تدوین و در نظر گرفته شود.

❇️ ساداتی نژاد تصریح کرد: با تلاش صورت گرفته اعتباری معادل 37 میلیارد ریال جهت پرداخت حق الزحمه معلمان حق التدریس و سرباز معلم در نظر گرفته شده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/27
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان