نمایشگاه عکس انفرادی "بهار رستمیان" عکاس کاشانی با حضور مسوولان و علاقمندان به هنر در نگارخانه "سهراب سپهری" کاشان گشایش یافت.

نمایشگاه عکس انفرادی

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک : در این نمایشگاه 23 قطعه عکس از آثار بهار رستمیان در ژانر مستند اجتماعی با موضوعاتی از منطقه فرهنگی کاشان در اندازه 30*45  به مدت شش روز  دایر است. 

 این‌نمایشگاه با همکاری هتل سرای عامری ها از ۲۶ الی ۳۱ شهریور در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه سهراب سپهری در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

این عکاس کاشانی درباره نمایشگاه خود گفت:  این نمایشگاه بر اساس اهداف برنامه ریزی شده یک هفته فرانسوی در  خانه عامری ها کاشان بود که در بخش عکس به عنوان یکی از برگزیدگان این رخداد فرهنگی و هنری معرفی شدم

رستمیان در توصیف آثار خود در این نمایشگاه افزود: کاشان با برخورداری از یک پیشینه تاریخی دارای شاخصه های فرهنگی و اجتماعی منحصر به فردی است که هر عکاسی را برای ثبت این ویژگی های زندگی مردمان این دیار علاقمند می سازد.


وی خاطرنشان کرد: در آثار خود سعی کرده ام علاوه بر نشان دادن برخی مشاغل که با وجود صنعتی شدن همچنان در حال فعالیت یه سبک قدیم هستند لحظات  زندگی مردم بویژه در خانه های قدیم شان را با دوربین عکاسی ثبت کنم.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/27
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان