فرماندار کاشان: 3 میلیارد ریال برای رفع نقطه حادثه خیز محور کاشان –اردهال اختصاص داده شد

فرماندار کاشان: 3 میلیارد ریال برای رفع نقطه حادثه خیز محور کاشان –اردهال اختصاص داده شد

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / معاون استاندار و فرماندار کاشان با اعلام این خبر گفت: تعریض و دو بانده شدن مسیر کاشان – مشهد اردهال طی سال های گذشته و از طریق اعتبارات ملی محقق گردیده است و ایجاد تقاطع های غیر همسطح این مسیر( سه راهی جوشقان استرک و سه راهی چنار) همچنان از طریق اعتبارات ملی در دست اقدام است.

مومنیان افزود : پیرو جلسات متعدد در خصوص بررسی وضعیت ایمن سازی محور کاشان-اردهال خصوصا سه راهی جوشقان استرک تا نیاسر و نیاز به اصلاح این مسیر و به تبع آن جابجایی بخشی از مسیر خط انتقال گاز 6 اینچی فشار قوی، جلسه با حضور مدیر منطقه 2 عملیات انتقال گاز کشور و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان در محل برگزار شد.

فرماندار در ادامه گفت : در این جلسه مقرر شد تا با انتقال خط لوله 6 اینچ گاز به شمال خط لوله 12 اینچ فشار قوی در مجاور مسیر و در قوس جاده بعد از سه راهی جوشقان استرک ، این نقطه حادثه خیز که تاکنون باعث حوادث ناگواری برای شهروندان گرامی شده است رفع خطر گردد .

وی در خصوص هزینه های این طرح اظهار کرد : کلیه عملیات اجرایی این طرح اعم از عملیات نقشه برداری، حفاری، اجرای خط، تست خط، تزریق گاز و ... برعهده منطقه 2 عملیات انتقال گاز کشور بوده و فرمانداری ویژه کاشان موضوعاتی نظیر تحصیل اراضی مسیر، پاسخگویی به اشخاص حقیقی و حقوقی، اخذ مجوزهای لازم از طریق مراجع ذیربط و تامین هزینه های جابجایی بالغ بر سه میلیارد ریال از محل منابع داخلی فرمانداری را بر عهده خواهد داشت.

مومنیان تأکید کرد: مسئولین شهرستان و استان تلاش می کنند تا نقاط حادثه خیز مسیر را اصلاح نموده و تقاطع های پیش بینی شده را احداث نمایند ولیکن از شهروندان انتظار می رود تا برای تردد در این مسیر احتیاط لازم را به عمل آورده و قوانین راهنمایی و رانندگی را مراعات نمایند.

مومنیان مدت اجرای این طرح را از زمان شروع عملیات اجرایی حداکثر 90 روز دانست .

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/22
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان