نشست خبری گروه موسیقی قمر به خوانندگی دانیال معمارنژاد  خواننده کاشانی برگزار شد.

نشست خبری گروه موسیقی قمر به خوانندگی دانیال معمارنژاد  خواننده کاشانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک:زهرا رسول زاده / این نشست با حضور نوید دهقان سرپرست گروه قمر و دانیال معمار نژاد و تعدادی از اساتید موسیقی شهر و نیز مصطفی جوادی مقدم ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام گرفت.
در این نشست مدیر برنامه کار مجید خلیق در مورد نحوه برگزاری و روند فعالیت های اجرایی توضیح داد و اعلام کرد که گروه اجرایی با مدیریت سعید احمدیان درخانه بروجردی ها  دوشب و با ظرفیت۴۸۸صندلی در هرشب  میزبان هنردوستان موسیقی خواهد بود. 
نوید دهقان سرپرست گروه قمر هم در باره نحوه اخذ مجوز و تعداد قطعات اجرایی توضیحاتی ارائه کرد و ابراز امیدواری کرد مردم کاشان با حضور خود در کنسرت این همشهری با آینده درخشان مثل دو بار قبل حضور گروه قمر، علاقمندی و همراهی خود را با موسیقی سنتی نشان دهند.
 خواننده گروه قمر، دانیال معمار نژاد  با این توضیح که همراهی با این گروه برایش افتخار خواهد بود مخاطبین اصلی این کنسرت را مردم هنردوست کاشان دانست.

این کنسرت به گفته ی معمار نژاد در دو پارت و با ۸تصنیف با موسیقی ضربی و ساز و آواز به سرپرستی نوید دهقان و با گروه ۹نفره قمر در فضای تاریخی خانه بروجردی ها طنین خواهد انداخت.
دانیال معمار نژاد که همکاری خود را با گروه قمر با اجراهای گروه ارنواز در شهرهای دیگر آغاز کرده فضای هنر شهر را با توجه به اجراهای موفق موسیقی و تئاتر و استقبال مردم ، بسیار روشن می بیند و آن را باعث پیشرفت سلیقه هنری مخاطبین می داند.
 نوید دهقان نکته قابل توجه این کنسرت را دقت به هزینه سبد خانوار را در ارائه بلیط های با قیمت مناسب بیان کرد.

نوید دهقان سرپرست گروه قمر لقب بهترین آهنگ ساز موسیقی ایرانی را دارد، از مسئولان فرهنگی شهر برای ایجاد فضای مناسب برای فعالیت های موسیقی تشکر کرد و آن را قابل تقدیر دانست.
مصطفی جوادی مقدم ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این نشست به سئوالات اهالی رسانه در مورد این کنسرت و مسائل موسیقی شهر پاسخ داد.
وی با اعلام این که از اسفند تا شهریور ۲۳درخواست اجرای موسیقی به ارشاد رسیده برگزاری تقریبا هر ماه یک کنسرت به صورت میانگین را با در نظر گرفتن فضای شهر از افتخارات فعالیت های این اداره پیرامون موسیقی دانست وتاکید کرد هیچ مجوز اجرای موسیقی از طرف این اداره لغو نشده است.
وی عدم حضور بانوان گروه قمر را تابع شرایط فضای شهر دانست و حضور بانوان در فعالیت های مشابه مثل اپرا را امیدوار کننده و زمینه ساز حل این مشکل دانست. 
علیرضا سعادت نیا مسئول آموزشگاه عشاق و از اساتید موسیقی کاشان هم انجام کنسرت هایی از این دست را برای هنرجویان موسیقی فرصت بسیار خوب ولازم دانست که آموزش را تکمیل می کند.
پخش نمونه ای از آواز دانیال معمار نژاد بخش پایانی نشست خبری کنسرت قمر در کاشان بود.
به گفته مجید خلیق مدیر برنامه 
سعی می شود این کنسرت برعکس کنسرت های اخیر ، با تاخیر بسیار کمی آغاز شود
افزود علاقمندان موسیقی بلیط این کنسرت را از تاریخ ۱۷ شهریور می توانند از سایت تیوال تهیه کنند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/21
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان