چهارمین جشنواره ملی نعنا با رویکرد گردشگری سلامت و کشاورزی در فین کاشان برگزار می شود

چهارمین جشنواره ملی نعنا با رویکرد گردشگری سلامت و کشاورزی در فین کاشان برگزار می شود

مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان گفت :چهارمین جشنواره ملی نعنا ۱۵ و ۱۶ شهریور در فین کاشان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از مرکز ارتباطات وامور بین الملل شهرداری کاشان، محمدعلی فرجی با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره ملی نعنا اظهارکرد: چهارمین جشنواره ملی نعنا با رویکرد گردشگری سلامت و کشاورزی در فین کاشان طی روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه برگزار می شود.  

 وی با اشاره به شعار "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" گفت: از برنامه های امسال توجه به ابعاد اقتصاد مقاومتی، طب سنتی  و حمایت از کالا وسرمایه های داخلی است.

مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان بیان کرد: این همایش دو روزه با حضور استادان، پژوهشگران و مقامات کشوری و با هم افزایی نهادهای متعدد شهری برپا خواهد شد.

فرجی افزود:  تشکیل کارگاه های آموزشی، بازدید از کشتزارهای نعنا و گردشگری ، بازدید از کارگاه های تولید عرقیجات گیاهی و تجلیل از کشاورزان از جمله برنامه های این جشنواره به شمار می رود.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/15
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان