فرماندار: برخی در کاشان می کوشند دولت را جدای از نظام، جلوه دهند

فرماندار: برخی در کاشان می کوشند دولت را جدای از نظام، جلوه دهند

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از ایرنا، حمیدرضا مومنیان عصرسه شنبه به مناسبت هفته بزرگداشت دولت در نشست با خبرنگاران، بدون ارائه توضیح بیشتری، اظهار کرد: اینکه برخی مشکلات را برجسته، بزرگ نمایی و یا در مسیرهای انحرافی مطرح کنند تا با ناامیدی در دل مردم، دولت را مجزا و بیرون از دایره نظام قرار دهند، منطقی نیست زیرا همواره در همه دولتها مشکلات وجود داشته است.
وی با بیان اینکه مردم فهیم و با بصیرت هستند، دولت ستیزی را آفت بزرگی برای جامعه دانست و تاکید کرد: دولت نماینده مستقیم مردم است و برخی تصور می کنند، نمایندگی دولت، نمایندگی واقعی مردم نیست و این مهم اجحاف بزرگی به مردم و نظام است.
فرماندار کاشان خاطرنشان کرد: انتخاب دولت دوازهم در حوزه سیاسی، گزینشی نیست بلکه همه توانمندی ها را در نظر می گیرد و در حوزه اجرا؛ کسانی را مسند کار می گمارد که سیاستهایش را قبول دارند.
مومنیان تصریح کرد: تفاوتی که می توان برای دولت دکتر روحانی نسبت به دولتهای دیگر برجسته کرد، آن است که شیفتگی پیدا نمی کند و مشی اعتدال را بطور واقعی رعایت می کند.
دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نامگذاری شده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/09
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان