نماینده کاشان و آران و بیدگل:کارگران اخراج شده فولاد کویر آران و بیدگل به کار خود باز می‌گردند

نماینده کاشان و آران و بیدگل:کارگران اخراج شده فولاد کویر آران و بیدگل به کار خود باز می‌گردند

  نماینده کاشان و آران و بیدگل گفت: مشکل مربوط به مواد اولیه شرکت فولاد کویر در کمیسیون صنایع مجلس مطرح و قرار شد کارگران اخراج یا به مرخصی فرستاده شده به کار خود بازگردند.

 به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از خبرنگار مهر، سید جواد ساداتی نژاد ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به مسائل و مشکلات به وجود آمده برای شرکت فولاد کویر آران و بیدگل و مسایل مربوط به تامین مواد اولیه این شرکت و مرخصی ۳۰۰ کارگر این مجموعه، طبق قرار قبلی و با هماهنگی و پیگیری موضوع در کمسیون صنایع و معادن مجلس که صبح دیروز ششم شهریورماه با حضور وزیر جدید صنعت، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و مدیر فولاد کویر برگزار شد، شرکت فولاد خوزستان باید به عنوان تولیدکننده شمش (ماده اولیه مورد نیاز فولاد کویر) مطابق توافق قبلی به وعده های خود عمل و شمش مورد نیاز داخلی را تامین کند.

 وی ابراز امیدواری کرد: همچنین با صحبت هایی که با خوروش، مدیر عمل شرکت فولاد کویر انجام گرفت، قرار شد کارگران اخراج شده شرکت فولاد در اولین فرصت به کار خود بازگردند.

شرکت فولاد کویر یکی از شرکت های تولید فولاد از حدود ۱۰ سال قبل فعالیت خود را در آران و بیدگل آغاز کرد و در این مدت حدود هزار کارگر و کارمند جذب این شرکت خصوصی شده اند.

 گفتنی است؛ از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۳۰۰ نفر از کارگران شرکت فولاد به دلیل نبود مواد اولیه و شمش فولاد و همچنین پایین آمدن میزان تولید اخراج و یا به مرخصی اجباری فرستاده شدند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/08
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان