دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت والیبالیست های دانشگاه علوم پزشکی کاشان قهرمان کشور شدند

دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت والیبالیست های دانشگاه علوم پزشکی کاشان قهرمان کشور شدند

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی کاشان در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت پس از هفت روز رقابت سنگین میان تیم های شرکت کننده در نهایت با قهرمانی به کار خود پایان داد.

اصفهان امروز: تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی کاشان در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت پس از هفت روز رقابت سنگین میان تیم های شرکت کننده در نهایت با قهرمانی به کار خود پایان داد.
 رقابت های والیبال در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان از 30 مردادماه آغاز بکار کرد و پس از گذشت هفت روز رقابت سنگین میان ۳۲ تیم والیبال در نهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان مقام نخست این مسابقات را کسب کرد و تیم دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و یزد به ترتیب به مقام نایب قهرمانی و سومی رسیدند.
والیبالیست‌های کاشانی در ۲ ست پیاپی با نتایج ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۱ توانستند تیم شیراز را شکست دهند تا بر روی سکوی اول مسابقات بایستند.
سرپرست تیم والیبال کاشان با اعلام اینکه در سال گذشته مقام دوم را کسب کرده بودیم، خاطرنشان کرد: برای حضور قدرتمند در مسابقات و کسب قهرمانی، تمرینات منظمی را برگزار کردیم.
زهرا غلامی، افزود: نقش مربی متخصص و باتجربه در موفقیت و پیروزی بسیار مهم و با اهمیت است و تیم کاشان از مربی درجه یک و با دانشی برخوردار بوده است.
 سرپرست تیم والیبال کاشان خواستار امتیاز خاصی برای تیم های قهرمان در مسابقات المپیاد شد تا برای مربیان و ورزشکاران ایجاد انگیزه شود

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/08
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان