افتتاح و بهره برداری از سه طرح اقامتی در سومین روز از هفته دولت

افتتاح و بهره برداری از سه طرح اقامتی در سومین روز از هفته دولت

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک / سه طرح اقامتی با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال در شهرستان کاشان با حضور معاون استاندار و فرماندار کاشان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

اقامتگاه بومگردی "سرای سایه"  با 186 متر مساحت عرصه و 247 متر زیربنا وده و شامل 9 فضا اعم از پذیرش، صبحانه خوری و هفت اتاق ویژه اقامت است و ششمین اقامتگاه در منطقه کاشان و چهاردهمین فضای سنتی در منطقه کاشان است. این اقامتگاه بومگردی که در محله "درب باغ"  کاشان واقع شده است، بیش از 5 میلیارد ریال جهت مرمت، بازسازی و سایر هزینه ها تخصیص داده شده و به صورت مستقیم پنج نفر مشغول به کار شدند.

دومین اقامتگاه، اقامتگاه بومگردی "سروا" بود که سه سال کار مرمت آن به طول انجامیده ، دارای شش اتاق و 12 تخت است و بیش از 7 میلیارد ریال برای بازسازی و تکمیل این پروژه هزینه شده است.

مساحت عرصه 230 متر مربع و زیربنای اقامتگاه بومگردی سروا 400 متر مربع بوده که در سه طبقه مرمت شده و به صورت مستقیم برای پنج نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است.

افتتاح و بهره برداری از فاز دوم هتل سنتی  منوچهری سومین اقامتگاهی بود که در 1300 متر مساحت عرصه و 2100 متر مربع زیربنا با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

فاز دوم اقامتگاه بومگردی خانه منوچهری شهرستان کاشان دارای 25 تخت و 11 اتاق می باشد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/05
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان