بیش از 12هزار کاشانی همراه با داماد خوش شانس خندیدند

بیش از 12هزار کاشانی همراه با داماد خوش شانس خندیدند

به همت مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان و گروه هنری کاشانه بیش از 12هزار کاشانی با نمایش طنز "داماد خوش شانس" خندیدند.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، گروه هنری کاشانه سال هاست با اجرای تئاترهایی با ژانر کمدی موفق  شده جای خود را در دل مردم کاشان باز کند به طوری که در آخرین اجرای این گروه هنری با نام "داماد خوش شانس2 " شهروندان ساعات طولانی به انتظار ورود به سالن ایستادند و کمبود فضای مناسب و گرمای هوا نتوانست اندکی از شوق و اشتیاق آنان را به شاد بودن و گذران اوقاتی خوش با خانواده را کم کند.

اجرای نمایش "داماد خوش شانس 1" سرمای دیماه 95 را به گرمای مرداد 96 گره زد و"داماد خوش شانس 2" توانست گوی سبقت مخاطبان تئاتر را در کاشان بشکند.

نمایش طنز"داماد خوش شانس 2" از 14 تا 29مرداد ماه در دو سانس 19 و 21 با بیش از 28اجرا بیش از 12 هزار شهروند کاشانی در کانون جوانه ها جمع کرد و لحظات خوب و شادی را برای آنان رقم زد.

نمایش طنز"داماد خوش شانس1و2" به کارگردانی محسن بلوری و با بازی هنرمندانه وحیدرضا صادقپور، بهنام سراج، سمیه اکبری، آرزو قربانپور، طاها طالبیان با استفاده از لهجه شیرین کاشانی لحظات شادی را به مردم کاشان هدیه دادند.

در سال های گذشته علاوه بر تحولات محسوس در زمینه های عمرانی و خدماتی در سطح شهر؛ رويدادهاي فرهنگي از چشم مسئولان و مدیریت شهری دور نمانده و در این بین مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان نقش مهمی را در این زمینه ایفا کرده است.

محسن بلوري کارگران نمايش "داماد خوش شانس1و2" کارهايي مانند روباه دم زنگوله، کدو قلقله زن را در کارنامه خود دارد که آن هم با استقبال شهروندان همراه بود.

گروه هنري کاشانه در فصل تابستان امسال به همت مرکز ارتباطات و امور بين الملل شهرداري کاشان پنج شنبه شب ها با موضوعات فرهنگ شهروندي و شهرنشيني در پارک بام شهربراي شهروندان کاشاني برنامه هاي شاد و مفرحي اجرا می کند.

گروه هنري کاشانه سعي کرده با کم هزينه ترين دکور و صحنه آرايي و فقط با پشتوانه تيم هنري قوي و استعداد بازيگران و با بهره گيري از ظرفيت هاي بومي و منطقه اي گل لبخند را بر لبان مردم کوير بنشانند و خانواده ها فارغ از سختي هاي کار و زندگي را ساعتي دور هم  جمع کرده و لحظات خوبي براي آنان رقم زند.

گروه هنري کاشانه براين امراعتقاد دارند دلشاد کردن مردم عبادتي بزرگ است و از مسئولان فرهنگي شهر مي خواهند همراه يارو ياور آنان باشند اجرای این گونه برنامه های مفرح و شاد  نشان دهنده اين است که مردم تشنه شادي و نشاط هستند و اين امر مسئوليت مديران فرهنگي و صد البته گروه هاي هنري را سخت تر مي کند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/05
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان