نائب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان تاکید کرد:  هیچ پروژه ای در شهر دچار وقفه نشود

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان تاکید کرد:  هیچ پروژه ای در شهر دچار وقفه نشود

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: هیچ پروژه ای در شهر دچار وقفه نشود و همه فعالیت ها با جدیت دنبال شود.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، حسینعلی وکیل امروز در آیین معارفه سرپرست شهرداری کاشان که در سالن اجتماعات برگزار شده بود، بیان کرد: برای اینکه فعالیت های شهرداری تا انتخاب شهردار دچار اختلال نشود با رای همه اعضای شورای اسلامی انتخاب سرپرست شهرداری صورت گرفت.

وی با بیان اینکه با تغییر مدیریت فعالیت های سازمان دچار افت می شود، تصریح کرد: وظایف نظارتی در این مواقع دچار ضعف می شود

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان ادامه داد: در چند ماه گذشته شاهد نوعی شتاب زدگی و ضعف در کیفیت اجرای پروژه ها بودیم و نظارت لازم بر اجرای پروژه ها انجام نشد که بخشی از آن طبیعی بود ولی باید تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود و ناظرین پروژه در محل اجرای پروژه حاضر باشند تا کارها به خوبی اجرا شود.

وکیل با تاکید بر اینکه اگر ضعف و نقصانی در اجرای پروژه وجود دارد، رده های بالای نظارتی بر آن اعمال نظر کنند، خاطرنشان کرد: هیچ پروژه ای دچار وقفه نشود و همه فعالیت ها با جدیت دنبال شود.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش به بررسی صورت وضعیت ها پرداخت و افزود: کارشناسان در بررسی صورت وضعیت ها نهایت دقت را داشته باشند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان اضافه کرد: در چند روز آینده و در اسرع وقت شهردار جدید کار خودرا شروع می کند و پاره ای از تغییرات که طبیعی هم هست، اعمال خواهد شد.

وکیل با اشاره به اینکه حقوقی که دریافت می کنید متعلق به بیت المال است، گفت: در قبال حقوقی که دریافت می کنید وظیفه سازمانی خود را انجام دهید وقت متعلق به مردم است وتقید به دین به حرف نیست بلکه با عمل است

وی بر بخش درآمدی شهرداری نیز تاکیدکرد و افزود: وضعیت مالی شهرداری باید بهبود یابد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان ادامه داد: نگاه شهرداری و شورا اسلامی شهر به آینده است، گذشته گذشته است وضعیت موجود یک حقیقت است بنابراین باید خدمات خوبی به مردم ارائه داد.

عفت پدرام فر و علیرضا مفرح از اعضای شورای اسلامی شهر کاشان نیز در این آیین بر ضرورت وحدت و همدلی را در جامعه و تسریع و تکمیل در روند پروژه ها تاکید کردند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/06/04
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان