خرید انشعاب آب شهروندان در کاشان الکترونیکی شد

خرید انشعاب آب شهروندان در کاشان الکترونیکی شد

همزمان با سومین روز هفته صرفه جویی در مصرف آب و با حضور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای کاشان، معاونین ،مدیران مستقل ستادی ،مدیران امور وروسای ادارات تابعه شرکت آب وفاضلاب کاشان و در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان کاشان از خدمات الکترونیکی فروش انشعاب رونمایی گردید .

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از کاشان آنلاین، معاون برنامه ریزی و منابع انسانی در این مراسم گفت : پیرو نقشه راه ابلاغی شورای عالی فناوری اطلاعات کشور در خصوص ارائه خدمات الکترونیکی دولت وهمچنین  در راستای بهبود ارتقاء خدمات رسانی به مردم ،سامانه ارائه خدمات الکترونیکی از طریق بستر پورتال شرکت طراحی وراه اندازی گردید .

مهندس قانع افزود :این اقدام علاوه بر ایجاد سهولت در کار مراجعین مزایای دیگری از قبیل بهینه سازی فرایندهای خدمات مشترکین ،کارآمدساختن شرکت ،کاهش هزینه های اداری ونهایتا افزایش بهره وری رابرای شرکت به دنبال خواهد داشت .

وی در ادامه گفت :این سامانه بدون هیچگونه هزینه ریالی وتنها با پشتوانه تخصص ومهارت کارشناسان حوزه آمار وفناوری اطلاعات واز طریق بستر پورتال شرکت وبا استفاده از آخرین متدها طراحی و راه اندازی گردید .

مهندس قانع در خصوص امکانات این سامانه گفت : پس از اینکه در خواست انشعاب توسط متقاضی ثبت شد در کلیه مراحل ، وضعیت رسیدگی به درخواست از طریق پیامک به متقاضی اعلام شده وپس از نهایی شدن هزینه های واگذاری واعلام به متقاضی، پرداخت آنلاین هزینه ها صورت می گیرد .در این سامانه امکان ارتباط دو طرفه با متقاضیان ومشترکین وجود داشته  به گونه ای که متقاضیان  می توانند بدون حضور در محل نسبت به خرید انشعاب اقدام نمایند .

در ادامه این مراسم معاون برنامه ریزی ومنابع انسانی شرکت آبفای کاشان به این نکته اشاره نمود که بستر لازم برای خدمت رسانی الکترونیکی توسط دفتر ITشرکت صورت گرفته لذا منبعد حوزه های خدمات مشترکین باید با بهره گیری از این امکان وترغیب مراجعین به استفاده ازخدمات غیر حضوری شرکت را در رفع مشکلات احتمالی وتوسعه این سامانه یاری کنند .

در پایان مهندس قانع از زحمات آقای مهندس هادی کارشناس مسئول سیستم های نرم افزاری وخدمات الکترونیکی دفتر ITبه صورت ویژه وهمچنین سایر همکاران دفتر ITتقدیر وتشکر نمودند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/30
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان