معاون نیروی انتظامی کاشان: ۳۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در کاشان کشف و ضبط شد

معاون نیروی انتظامی کاشان: ۳۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در کاشان کشف و ضبط شد

معاون اجتماعی نیروی انتظامی کاشان با بیان اینکه ۶۱ درصد از دستگیرشدگان در کاشان جوان هستند گفت: در چهار ماه گذشته ۳۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در کاشان کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از تسنیم، محمدحسین تقوایی پیش از ظهر امروز در گردهمایی مدیران عامل سمن‌های شهرستان های کاشان ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز سمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد در جامعه به سه دسته بومی، ملی و بین المللی تقسیم‌بندی می‌شوند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی کاشان با بیان اینکه سابقه سمن‌ها به صدها سال قبل برمی‌گردد، افزود: شاید تشکیل اولین سمن در کاشان به تشکیل یک گروه جهت دعوت از حضرت سلطان علی بن محمد باقر (ع) برمی‌گردد که برای حضور آن حضرت این گروه تشکیل شد.

تقوایی پرداختن به آسیب‌های اجتماعی را یکی از وظایف سمن‌ها دانست و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی آمادگی دارد با سمن‌های فعال حوزه اجتماعی همکاری داشته باشد زیرا نیروی انتظامی یکی از اضلاع مثلث امنیت است در حالی که در کاشان باید به موضوعات جنگ نرم، نزاع و درگیری و اعتیاد که سه معضل این شهرستان است به صورت ویژه پرداخت.

وی ضمن اشاره به عوامل ایجاد نزاع و درگیری در کاشان تصریح کرد: اعتیاد، عدم مهارت کنترل خشم، آسیب‌های فضای مجازی و مشکلات مالی علل ایجاد نزاع و درگیری در کاشان است و متاسفانه باید اذعان کرد که 61 درصد از دستگیرشدگان در کاشان جوان هستند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی کاشان با بیان اینکه میزان سن دستگیرشدگان در کاشان رو به کاهش بوده و این زنگ خطر است، ابراز داشت: در چهار ماه گذشته 350 کیلوگرم از انواع مواد مخدر در کاشان کشف و ضبط شده است به گونه‌ای که بیشترین مصرف در این شهرستان شیشه و گراس است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/23
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان