برگزاری نخستین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش فرهنگ و هنر در کاشان

برگزاری نخستین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش فرهنگ و هنر در کاشان

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری نخستین آزمون ادواری  استانداردهای مهارتی کار و دانش فرهنگ و هنر در کاشان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان : مصطفی جوادی مقدم با اعلام این خبر افزود: دومین آزمون جامع استانداردهای مهارتی و بیست و سومین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش فرهنگ و هنر ٢٠ مرداد در کاشان  همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

جوادی مقدم با اشاره به برگزاری آزمون جامع استانداردهای مهارتی در دوره های قبلی  در کاشان  گفت : آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش فرهنگ و هنر در مراکز استان برگزار می گردد که امسال برای اولین بار این آزمون به جز حوزه اصفهان در کاشان نیز برگزار می‌شود و متقاضیان شرکت در بیست و سومین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش فرهنگ و هنر در منطقه شمال استان در حوزه امتحانی کاشان در این آزمون شرکت خواهند کرد.

وی افزود: دومین آزمون کتبی جامع استانداردهای مهارتی و بیست و سومین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش فرهنگ و هنر ٢٠ مرداد در کاشان همزمان با سراسر کشور با حضور 476 نفر از هنر آموزان مراکز مهارتی کاشان  همزمان با سراسر کشور روز جمعه 20 مرداد در دانشکده  فنی و حرفه شهید رجایی  برگزار خواهد شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ادامه داد: آزمون عملی جامع استانداردهای مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجشنبه  19 مرداد و با حضور 476 نفر از  هنر آموزان مراکز مهارتی کاشان  در دانشکده  فنی و حرفه شهید رجایی برگزار می‌شود.

وی افزود: این آزمون به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان  و با همکاری دفتر توسعه آموزش و کارآفرینی فرهنگ و هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، دانشکده  فنی و حرفه ای  شهید رجایی و مراکز مهارت آموزی عروس قلم ، سیاه و سفید،سینما ٧  و مرکز مهارت آموزی راه روشن در 5 رشته مهارتی شامل رشته های گرافیک رایانه، گرافیک سیاه و سفید رنگی، چاپ دستی ، تصویر برداری و مدیریت وبرنامه ریزی امور خانواده برگزار خواهد شد.

مصطفی جوادی مقدم یادآور شد: طبق تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آزمون جامع استاندارهای مهارتی به صورت کتبی و عملی برگزار می‌شود، پس از کسب نمرات لازم در آزمون گواهینامه مهارت به شرکت کنندگان اعطا می‌شود و این گواهینامه بیانگر صلاحیت مهارتی فرد بر اساس استانداردهای قید شده برای ارائه به آموزش و پرورش جهت دریافت دیپلم است

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/19
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان