طرح تابستانه کتاب همزمان با سراسر کشور در 8 کتابفروشی  کاشان اجرا می شود

طرح تابستانه کتاب همزمان با سراسر کشور در 8 کتابفروشی  کاشان اجرا می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  گفت : طرح «تابستانه کتاب» از 15 مردادماه در ٨کتاب‌ فروشی عضو این طرح در کاشان آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان : مصطفی جوادی مقدم از اجرای طرح تابستانه کتاب در بازه زمانی یک ماهه خبر داد و اظهار داشت: این طرح کتابخوانی با شعار «این چنین دوست کتاب است، از او دست مدار» از 15 مرداد ماه  تا ۱۵ شهریور ماه  در کتابفروشی‌های عضو طرح در کاشان اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در طرح تابستانه کتاب، کتاب‌های عمومی از ۲۰ درصد تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان از ۲۵ درصد تخفیف برخوردار می‌شوند و علاقه‌مندان و خریداران کتاب می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی  تا 15  شهریور ماه  در کتابفروشی‌های عضو طرح مراجعه و از تخفیف 20 تا 25 درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.

وی افزود:کتاب‌های کمک درسی، کمک آموزشی، نایاب، افست، بدون شماره شابک مشمول تخفیف نمی‌شوند.

جوادی مقدم با بیان اینکه در کاشان هشت  کتابفروشی واجد شرایط در این طرح وجود دارد گفت: کتابفروشی‌ها : خانه کتاب ، ساربوک ، خاطرات قلم ،اندیشه نو ،  شهرکتاب ، کتابخانه کاشان شناسی آیت الله غروی ، کتاب سرای مرسل و کتابفروشی ادبستان در طرح تخفیف مشارکت دارند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/17
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان