با همراهیِ محمد معتمدی/ هنرمندان نابینا و کم‌بینای کاشان در تالار وحدت کنسرت برگزار می‌کنند

با همراهیِ محمد معتمدی/ هنرمندان نابینا و کم‌بینای کاشان در تالار وحدت کنسرت برگزار می‌کنند

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از کاشان نیوز/ کنسرت هم‌آوایی گروه «دست‌افشان» با همراهی تعدادی از هنرمندان نابینا و کم‌بینا شهرستان کاشان به همراهی محمد معتمدی در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.
به گزارش آوای ایرانیان، گروه «دست‌افشان» به سرپرستی زهره عشقی، همراهی محمد معتمدی و نابینایان و کم‌بینایان کاشان، ساعت ۱۰ صبح بیستم مردادماه در تالار وحدت کنسرت خیریه‌ای را برگزار می‌کند.
در توضیح این کنسرت آمده است: «جامعه نابینایان و کم‌بینایان کاشان به شماره ثبت ۳۳۰ در سال ۸۳ با مجوز رسمی از وزارت کشور فعالیت خود را آغاز نموده و هم‌اکنون ۶۲۰ نفر عضو در گروه‌های سنی تحصیلی و معیشتی متفاوت از محل همیاری و همدلی خیَرین بزرگوار از خدمات متنوع این جامه بهره‌مند‌می شوند.
ازآنجایی‌که این موسسه از هیچ‌گونه پشتوانه درآمد ثابت (دولتی یا غیردولتی) بهره‌مند نیست پیوسته جهت جبران کسری اعتبارات خویش با مدد گرفتن از گروه‌های مختلف اجتماعی ازجمله هنرمندان اقدام به برگزاری برنامه‌های متنوعی می‌نماید که کنسرت هم‌آوایی گروه «دست‌افشان» با نابینایان و کم‌بینایان کاشان با همکاری محمد معتمدی ازجمله آنها است.
امید است با لطف خدا و همراهی هنردوستان نیک‌اندیش، این کنسرت، نتایج معنوی و مادی درخور توجهی برای این جامعه رقم‌زده و مسیر تحقق اهداف موردنظر این مجموعه را هموار سازد. به‌افتخار این هم‌صدایی همراهمان باشید.»

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/15
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان