۱۵ آذرماه امسال؛ آغاز به‌کار "رادیو کاشان"

 ۱۵ آذرماه امسال؛ آغاز به‌کار

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک/  نخستین جلسه هماهنگی راه‌اندازی رادیو کاشان با حضور مدیرکل صدا و سیمای استان اصفهان، نماینده مردم کاشان در مجلس، فرماندار کاشان و رئیس شورای اسلامی این شهرستان برگزار شد.

 نخستین جلسه هماهنگی راه‌اندازی رادیو کاشان با حضور مدیرکل صدا و سیمای استان اصفهان، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کاشان و رئیس شورای اسلامی این شهرستان برگزار شد.

مسعود احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار فراوان و گسترده شهر کاشان در ابعاد فرهنگی، تاریخی، علمی، اقتصادی، صنعتی و اجتماعی اظهار داشت: با توجه به این ظرفیت‌ها سازمان صدا و سیما راه‌اندازی رادیو شهری کاشان را به‌صورت جدی در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل صدا و سیمای استان اصفهان ضمن اشاره به توافق رئیس صدا و سیما و معاون امور استان‌ها مبنی بر ایجاد و راه اندازی رادیو کاشان خاطرنشان کرد: امید است در مدت زمان معقول و کارشناسی شده رادیو کاشان متناسب با نیازهای کاشان راه اندازی شود و مرداد گرم کاشان نوید بخش خبرهای خوب در حوزه رادیویی کاشان باشد.

سیدجواد سادتی‌نژاد نیز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به حول و قوه الهی رادیو کاشان با لطف رئیس صدا و سیما نسبت به این موضوع در آینده نزدیک این مهم تحقق پیدا می‌کند و دلیل آن به دلیل نقاط قوت، جمعیت و جغرافیا از لحاظ پدافند غیرعاملی است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: قطعا راه اندازی رادیو کاشان کمکی برای شناسایی و ارائه هنر، تمدن و فرهنگ متعالی کاشانی بوده و امید است در آینده این رادیو در حوزه گردشگری نیز فعالیت‌های مهمی را انجام دهد.

حمیدرضا مومنیان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مباحثی که به‌صورت جدی در کاشان در حال پیگیری است، رادیو کاشان بوده و خوشبختانه امروز با حضور مدیرکل صدا و سیمای استان اصفهان جلسه خوبی داشتیم و پیش‌بینی‌های لازم برای راه‌اندازی آن صورت گرفت.

فرماندار کاشان افزود: از جمله پیش‌بینی‌های صورت گرفته واگذاری فضای برای شروع هر‌چه سریع‌تر رادیو است و از آنجا که در کاشان استودیو شهر وجود دارد مقرر شد در صورت تایید امکانات ابتدایی در این مکان مستقر شده و مدیریت شهری با ارگان‌های شهری اعلام آمادگی کرده است.

معاون استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: پیش بینی‌های اولیه جهت راه‌اندازی سایت اصلی رادیو کاشان انجام شد و در افق ترسیم شده سایت اصلی در طول سه تا پنج سال آینده در بلوار امام رضا (ع) به بهره برداری می‌رسد.

به‌گزارش تسنیم، پس از بازدید مدیرکل صدا و سیمای استان اصفهان و هیئت همراه از استودیو شهر کاشان این مکان به جهت راه‌اندازی و محل موقت استودیوی رادیو کاشان مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد این مکان تا 15 آذرماه امسال به بهره‌برداری برسد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/07
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان