آتش سوزی گسترده شرکت زغال درکاشان مهار شد

آتش سوزی گسترده شرکت زغال درکاشان مهار شد

آتش سوزی گسترده در کارخانه ای واقع در شهرك صنعتي امیرکبیر ، با تلاش نيروهاي عملياتي 3 ایستگاه آتش‌نشانی کاشان مهار و از گسترش حریق به سوله های مجاور جلوگیری شد .

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري کاشان ، رخداد آتش سوزی شرکت زغال قالب کاشان  حوالی ساعت2:15 بامداد 3 مرداد به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی شد و ستاد فرماندهي ، به سرعت آتش نشانان را از 3 ايستگاه شماره 1-2 و 4 آتش نشانی کاشان   و با توجه به گستردگی حریق  از آتش نشانی های شهرک صنعتی امیرکبیر، شهر آران بیدگل، شرکت سایپا  هرکدام یک خودرو به همراه7 دستگاه خودروي سنگین عملياتي  آتش نشانی کاشان و 2 خودروي تانکرآب  سازمان آبفا ی کاشان به محل حادثه اعزام نمودند. 

معاونت عملیات و آموزش پیشگیری سازمان آتش‌نشانی کاشان در این باره اظهار داشت : آتش سوزی در سه سوله مسقف  شرکت که شامل اقلامی نظیر دستگاههای تولیدی ، مواد اولیه  شرکت و زغال های تولیدی  بود که آتش نشانان با حضور در محل حادثه همزمان با اجراي عمليات ایمن سازی محل ، نسبت به خاموش کردن شعله های آتش اقدام و آتش را قبل از گسترش و بروز خسارت بیشتر  و سرایت به سوله ها و شرکت های مجاور مهار  و اطفاء نمودند. 

محمدتوکلی  ضمن ابراز خرسندي از اینکه بروز این حادثه مصدومی در بر نداشته و تنها خسارت مالی بر جای گذاشته است، گفت: حریق گسترده در کمتر از دوساعت  مهار  ولی کماکان عملیات تا اطفاء کامل و ایمن سازی  محل در حال انجام است .
وی در پایان ضمن در دست بررسی بودن علت دقیق وقوع این حریق را  از سوی کارشناسان آتش‌نشانی ، ازکليه متصدیان واحدهای صنعتی خواست تا با رعايت استانداردها  توصيه هاو ضوابط ایمنی لازم الاجرا درپیشگیری از وقوع اینگونه حوادث را جدی گرفته  و در اولین فرصت ،وقوع سوانح را به شماره 125 سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی اطلاع دهند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/03
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان