قهرمان هندبال ایران در کش و قوس پرداخت طلب بازیکنان

 قهرمان هندبال ایران در کش و قوس پرداخت طلب بازیکنان

حالی حدود شش ماه از پایان مسابقات لیگ برتر هندبال کشور و قهرمانی شهرداری کاشان می گذرد که هنوز کش و قوس شهرداری با بازیکنان این تیم برای پرداخت طلب های آنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از ایرنا ، تیم هندبال شهرداری کاشان در بیست و نهمین دوره از لیگ برتر هندبال کشور که از 21 آبان سال گذشته کلید خورده بود، در نهایت در اسفند 95 پس از شکست حریف خود در خانه با کسب 27 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت تا پس از عبور از تیم خوب نفت و گاز گچساران بر سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات تکیه زند.
پس از حدود شش ماه از پایان لیگ برتر، هنوز حرف و حدیث در باره وضعیت مالی باشگاه و پرداخت ها با بازیکنان ادامه دارد و برخی از اعضای تیم هندبال شهرداری کاشان برای دریافت مطالبات فصل گذشته خود، دیروز شنبه با مامور قضایی راهی دفتر این باشگاه شدند.
این اقدام در حالی رخ داد که سرپرست تیم هندبال شهرداری کاشان چندی پیش اعلام کرده بود: بازیکنان و کادر تیم هندبال شهرداری 70 درصد مبلغ قرارداد را دریافت کرده اند که البته 30 درصد پاداش مازاد بر کل قرارداد بابت قهرمانی در لیگ برتر نیز هنوز بعنوان طلب باقی مانده است.
حسن حاجی باقری در باره میزان طلب های علیرضا حبیبی سرمربی این تیم نیز گفت: میزان طلب سرمربی از شهرداری بیشتر از بازیکنان و سایر اعضای کادر فنی است.
پس از اقدام روز گذشته برخی از بازیکنان تیم شهرداری کاشان، مدیر باشگاه شهرداری نیز تاکید کرد: مراجعه بازیکنان و مربیان تیم هندبال به شهرداری برای پیگیری مطالبات در باره چک های بلامحل وجاهت قانونی ندارد.
احمد شاه بالایی با بیان این که بازیکنان و مربیان تیم هندبال روز گذشته با هدف اخذ مطالبات خود به شهردار کاشان مراجعه کردند، افزود: با توجه به پرداخت 70 درصد از وجوه قرارداد بازیکنان تیم هندبال، این نوع مطالبه وجاهت قانونی ندارد.
وی با اشاره به این که چک های صادر شده از سوی شهرداری در دو قسط 30 و 40درصد بوده است، گفت: تمام بازیکنان هندبال مبالغ خود را تا سقف 70 درصد دریافت کرده اند.
مدیر باشگاه شهرداری کاشان تاکید کرد: چک ها نزد سرمربی تیم امانت بوده و بنا بود پس از پرداخت قسط دوم بازیکنان تا سقف 70 درصد، به امور مالی باشگاه تحویل داده شود که پس از پرداخت 70 درصدی وجوه، این اتفاق نیفتاد و سرمربی تیم هندبال چک را هنوز به باشگاه تحویل نداده است.
شاه بالایی با اشاره به تعریف چک بی محل گفت: چک بی محل، چکی است که صادرکننده آن پول یا اعتبار نزد محال علیه چک نداشته باشد، در صورتی که چک های صادر شده بعنوان قسط دوم بوده و به ازای مبلغ چک ها، وجه نقد به بازیکنان پرداخت شده است.
وی تصریح کرد: بازیکنان کاشانی از سرمربی درخواست استرداد چک ها را دارند اما سرمربی تیم، چک ها را تحویل نمی دهد.
مدیر باشگاه شهرداری کاشان افزود: برخورد غیرحرفه ای و ضداخلاقی برخی از بازیکنان و مربیان تیم هندبال و مراجعه آنها به شهردار در گزارشی به مراجع ورزشی ذیربط ارجاع داده می شود.
شاه بالایی با تاکید بر اینکه برخی تارنماها با انتشار خبر صدور چک های بلامحل توسط شهرداری ذهن شهروندان را مخدوش می کنند،خاطرنشان کرد: اسناد تمام پرداخت ها موجود است و باشگاه شهرداری کاشان با هدف شفاف سازی اسناد پرداخت شده تا سقف 70 درصد را منتشر خواهد کرد.
مدیر باشگاه ورزشی شهرداری کاشان گفت: باشگاه نسبت به پرداخت تمام اقساط به بازیکنان متعهد است و درصورت استرداد چک ها، مابقی پرداخت تا تسویه حساب کامل صورت می پذیرد کما اینکه برخی از بازیکنان بالاتر از 70 درصد نیز دریافتی داشته اند.
تیم هندبال شهرداری کاشان این روزها بجای آن که در حال آماده سازی برای فصل جدید رقابت ها و حضور در جام باشگاه های آسیا باشد٬ شرایط بسیار بدی را سپری می کند و در آستانه انحلال قرار گرفته است، اتفاقی که می تواند ضربه بزرگی به هندبال ایران وارد کند.
وجود تعهد مالی کنونی باشگاه، تنگناها و مشکلات اقتصادی شهرداری، خروجی نامناسب باشگاه برای ارتقای ورزش همگانی و شهروندی، به‌ کارنگرفتن و توجه نداشتن به استعدادهای بومی و ظرفیت‌های درونی ورزشی شهرستان، زیرساخت‌های نامناسب برای توسعه و بهره‌ برداری از امتیازات و دستاوردهای حضور تیم‌های ورزشی در لیگ‌ های ملی و فراملی، نداشتن ضرورت و تناسب وظایف شهرداری با تیم ‌داری در سطح ورزش حرفه‌ ای ‌بعنوان برخی از دلایل شورای شهر کاشان برای مخالفت با ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان مطرح شده است.
در حالی که تا شروع مسابقات هندبال جام باشگاه های آسیا کمتر از یک ماه باقی مانده است، تیم هندبال شهرداری کاشان که بعنوان نماینده هندبال ایران باید در این رقابت ها حضور پیدا کند، همچنان بلاتکلیف است.
باشگاه شهرداری کاشان سال گذشته در دو لیگ برتر بسکتبال و دسته دوم فوتبال نیز فعالیت می کرد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/02
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان