ساخت بیمارستان 280 تختخوابی در اولویت قرار دارد

ساخت بیمارستان 280 تختخوابی در اولویت قرار دارد

مدیرعامل مجمع خیران سلامت ساز کاشان گفت: این مجمع هم اکنون 48 طرح عمرانی در منطقه کاشان در حال ساخت دارد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از ایرنا، دکتر حسین نیکزاد روز شنبه در دیدار با آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان اظهار کرد: این طرح ها که شامل بیمارستان، مرکزهای بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت است، در مجموع 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی افزود: برای ساخت این طرح ها 280 میلیارد ریال مورد نیاز است که 50 درصد آن توسط دولت و بقیه آن نیز توسط خیران سلامت تامین می شود.
وی خاطر نشان کرد: برای تکمیل این طرها نیازمند کمک و مساعدت خیران در شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل هستیم تا بتوانیم سهم دولت را نیز جذب کنیم، چون بر اساس پیشرفت طرح و میزان کمک خیران دولت نیز اعتبار تخصیص می دهد.
نیکزاد تاکید کرد: این طرحها برای اجرا و ساخت اولویت بندی شده اند و هم اکنون اولویت نخست دانشگاه علوم پزشکی کاشان ساخت بیمارستان 280 تختخوابی این شهرستان است.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت ساز کاشان تصریح کرد: تاکنون برای ساخت این بیمارستان20 میلیارد ریال از اعتبارهای دولتی هزینه شده است.
به گفته وی مجمع خیرین سلامت در حال رایزنی با خیران سلامت برای کمک در ساخت این بیمارستان است و تاکنون هم خیران سلامت بیش از 80 میلیارد ریال تعهد داده اند که به دنبال عقد قرارداد هستیم.
نیکزاد خاطرنشان کرد: مقرر شده 50 درصد از ساخت این بیمارستان توسط دولت و 50 درصد نیز توسط خیران سلامت تامین اعتبار شود و پس از آن توسط دولت آن دولت تجهیز و راه اندازی کند.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت ساز کاشان همچنین گفت: این مجمع افزون بر ساخت مراکز بهداشتی درمانی به بیماران صعب العلاج و سرطانی نیز را زیر پوشش چتر حمایتی خود قرار داده است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/02
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان