توقیف محموله پتوی قاچاق در کاشان

توقیف محموله پتوی قاچاق در کاشان

 رئیس پلیس کاشان از توقیف یک محموله پتوی قاچاق به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال و دستگیری چهار قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از ایرنا، سرهنگ علی پورکاوه اظهارکرد: ماموران یگان امداد کاشان حین گشت زنی در این شهرستان به یک دستگاه پژو پارس مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو شماری پتوی خارجی کشف شد، افزود: راننده و سرنشین خودرو در بازجویی های صورت گرفته به دپو و انبار کردن یک محموله پتو در انباری خارج از شهر اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی کاشان کاشان خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی یک گروه مجرب از ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام و 4 هزار و 781 پتوی خارجی کشف شد.
وی با اشاره به دستگیری چهار نفر در این خصوص، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
سرهنگ پورکاوه گفت: قاچاق کالا زمینه رکود اقتصادی و بیکاری جوانان کشور را فراهم می کند که در این خصوص نیروی انتظامی از عموم مردم تقاضا می کند هرگونه اخبار مربوطه را به پلیس اطلاع دهند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/02
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان