فروشنده اینترنتی خزندگان در کاشان دستگیر شد

 فروشنده اینترنتی خزندگان در کاشان دستگیر شد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشان از شناسایی و دستگیری عامل فروش غیرقانونی خزندگان در یکی از اپلیکیشن های خرید و فروش اینترنتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پیک سیلک به نقل از ایرنا، محمود قهرمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر درج آگهی فروش خزنده حمایت شده «جکو دم پخ کایزرلینگ» ، ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان در قالب خریدار وارد عمل شدند.
وی افزود: ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع چندین نوبت قرار تلفنی با فروشنده و حضور نیافتن وی، سرانجام با پیشنهاد اغوا کننده در تعداد و قیمت موفق شدند، متهم را به یکی از میدان های کاشان کشانده و به همراه هشت قطعه خزنده زنده گیری شده، دستگیر کنند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشان خاطرنشان کرد: پرونده متهم تکمیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام های قضایی شده است.
به گفته وی، حیوانات زنده گیری شده نظر به سالم بودن و داشتن شرایط نسبی سلامتی در زیستگاه اصلی خود در تاغزارهای شهرستان آران و بیدگل رهاسازی شدند.
قهرمانی تاکید کرد: براساس بند الف و ج ماده 10 و بند الف و ب ماده 12 قانون شکار و صید هر گونه خرید و فروش و عرضه حیوانات وحشی جرم محسوب می شود.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/05/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

اخبار آی تی

 • روبات روسی به فضا می رود

  روبات روسی به فضا می رود

  نخستین نمونه روبات شرکت دولتی «روس کاسموس» پیمانکار این طرح علمی و فضایی، قرار است سال 2019 برای آزمایش آماده شود. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، روبات ویژه که انتظار می رود سال 2021 به ایستگاه فضایی بین المللی منتقل شود، توان انجام امور مختلف از جمله راهپیمایی و هدایت فضاپیمای باری بدون سرنشین را هم خواهد داشت.

  مشاهده مقاله
 • این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  این پهپاد مین های زمینی را شناسایی و منفجر می کند

  شاید زمانی که بسیاری از هم سن و سال های مسعود حسنی مشغول ساخت خانه های لگویی خود بودند، این جوان افغانستانی در فکر تکمیل اختراعی بود که در نهایت به نخستین نمونه اولیه پهپادهای یابنده و منفجر کننده مین های زمینی تبدیل شد. درادامه با تک شات همراه باشید

  مشاهده مقاله
 • به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به زودی ضربان قلب شما پسورد شما می‌شود

  به گفته محققین ضربان قلب شما می‌تواند جایگزین پسورد شما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی باشد.  محققان دانشگاه Binghamton راهی جهت حفاظت از سوابق سلامت جسمانی افراد را باستفاده از ضربان قلب افراد یافته‌اند

  مشاهده مقاله
 • لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  لنزهای چشمی دوربین دار در راهند

  سال‌هاست که محققان روی تلفیق سخت افزارهای کامپیوتری و لنزهای چشمی کار می‌کنند. اولین دستاورد در این زمینه نیز مربوط به تیم دانشگاه واشنگنتن در شهر سیاتل است که موفق شده‌اند نمونه اولیه یک مدار الکتریکی،یک دریافت کننده امواج رادیویی

  مشاهده مقاله
 • خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید با شارژ ایرانسل از «کافه بازار»

  خرید نرم‌افزارهای موبایلی با شارژ ایرانسل در «کافه بازار» امکان‌پذیر شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه مردم سیلک

خبرنامه مردم شهرستان کاشان